Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda inceleme puanları hayal kırıklığı yarattı

Puanlar can yakıyor..

Ersin Kılıç - 20.03.2017 09:37
Ersin Kılıç - 20.03.2017 10:37
Gönül isterdi ki Mass Effect: Andromeda'nın bugün biten ambargosu ile birlikte incelemesini de girmiş olalım ama oyun malesef Türkiye basınına henüz ulaşmış değil. Yine de Origin Access sürümü üzerinden oyunun en azından 4-5 saatlik kısmı için bir yazımız olacak, umuyorum ki bu hafta içerisinde de oyun hakkındaki nihai kararımızı vereceğiz.BU HABERİ www.merlininkazani.com dan ARAKLADIK

Konuya dönecek olursak oyunun ortaya çıkan animasyon problemlerinden çok daha sorunlu olduğu da bir gerçek. Şahsi fikrimi soracak olursanız oyun eğlenceli ama beklediğimiz kalitede kesinlikle değil. İşte demin de dediğim gibi ambargonun kalkması ile birlikte oyunun inceleme puanları da gelmeye başladı. Puanlara baktığımızda oyunun belli bir kaliteyi yakaladığını ama aynı zamanda bu kadar önemli bir oyun için hayal kırıklığı yarattığını da görüyoruz. BU HABERİ www.merlininkazani.com dan ARAKLADIK    PCGamer – 80/100
    PCGamesN – 8
    IGN – 7.7
    Polygon – 7.5
    GamesRadar – 3.5/5
    Destructoid – 6.5
    Gamespot – 6
    USGamer – 3/5
    Eurogamer – “Muhtemelen Bioware'ın en kötü RPG oyunu”
    Kotaku – “İçinde kaybolacağınız bir oyun”BU HABERİ www.merlininkazani.com dan ARAKLADIK

bunları kaçırma
yorumlar (48)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
Hunharcus, 20.03.2017 20:10 (+4)
Sonra bide bu oyuna 240 Tl istiyorlar,ayıptır günahtır.Çalışıyor bile olsan maaşının neredeyse 4/1 ini buna veriyorsun.Karşılığı ne peki içine edilmiş bir oyun serisi daha.Orjinal oyun alan biriyim ama malum artık yaptıkları dandik ötesi,içi boş oyunlar bile en az 150 tl den başlıyor.Şahsen karar aldım artık,adam gibi elle tutulur oyun gibi oyun çıkmadıktan sonra orjinal almayacağım.Yeter artık insanları kazıkladıkları,insanla hem dalga geçiyorlar hemde onca parasını alıyorlar.Rezil edilmiş oyunalrınıza Denuvo değil Zenuvo koyun isterseniz kırılmayı,cracklenmeyi sonuna kadar hak ediyorsunuz sömürücü oyun firmları haktır bu size.
Seviye: 0
Ortagu, 23.03.2017 23:04 (0)
Şu dişi Ryder ın gerçek halini gördüm bana böyle birşey yapsalar hakaret davası açarım.
MK Okuru, 23.03.2017 16:30 (0)
O kadar kötü değil ama seçim şansım olsa No man's sky ,The Legend of Zelda Breath of the Wild veya Spore oynamayı tercih ederim.Hatta bu oyundaki karakterlere duyduğum sempatiden çok şimdi 2005 yılında çıkan StarFox ASAULT karakterlerine daha çok sempati duydum ( StarFox güzeldir! )
Seviye: 1
Mejnun, 22.03.2017 12:40 (0)
Ah ulan ah nerde o eski Shepard'lar. Eskisini oynamak yine bundan iyi.
MK Okuru, 20.03.2017 10:41 (-1)
Her ırka yapılan ırkçılı kötüdür. Aksini iddia eden adam değildir

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.