Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda ve Injustice 2'nin çıkış tarihleri sızdı!

İki önemli oyun ne zaman çıkacak?

Ersin Kılıç - 03.01.2017 14:39
Ersin Kılıç - 03.01.2017 14:38
Özellikle Mass Effect Andromeda için bugünlerde hareketli haberler ile karşılaşıyoruz. Nintendo Switch için şimdilik düşünülmediği açıklanan oyunun yeni videosunun CES fuarında NVidia sunumunda geleceğini öğrenmiştik. Geçtiğimiz dakikalarda ise Mass Effect Andromeda ile birlikte önemli oyunlardan biri olan Injustice 2'nin çıkış tarihleri sızdırıldı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Microsoft'un Xbox Live Rewards sayfasında listelenen her iki oyunun daçıkış tarihlerine de yer verilmiş. Injustice 2, 28 Mart olarak listelenirken Mass Effect Andromeda'nın çıkış tarihinin ise 31 Mart olarak listelendiğini görüyoruz. Ayrıca daha önce çıkış tarihi belli olan Sniper Ghost Warrior 3'de 4 Nisan çıkış tarihi ile bu sayfada kendisine yer bulmuş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Açıkçası Mass Effect Andromeda'nın bahar aylarında, Mart - Mayıs döneminde çıkış yapacağı zaten biliniyordu. Bu nedenle sızdırılan bu tarihlerin doğru olma ihtimali oldukça yüksek. Yine de yapılacak olan resmi açıklamaları bekliyoruz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 04.01.2017 00:42 (0)
Martta çıkacak olması kötü olmuş Dragon Age 2 ile Mass Effect 3 de o ay çıkmıştı ne diyelim kaderleri bir olmaz umarım ama Allah'ın hakkı üçtür :))
MK Okuru, 03.01.2017 19:08 (0)
Ed Boon, Twitter'dan 28 Mart'ta çıkmayacak dedi ama kendisi tam bir troll olduğu için bilemiyorum yani ...

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.