Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'da Downgrade şöleni

Bioware sen ne yaptın ya...

Furkan Sakoğlu - 17.03.2017 13:59
Furkan Sakoğlu - 17.03.2017 14:59
2017'nin en çok beklenen yapımlarından biri olanve çıkışına yalnızca günler kalan Mass Effect Andromeda, PC ve Xbox One platformlarında EA ve Origin Access üyeliğine sahip olan oyuncular tarafından oynanmaya başladı bile. Geçtiğimiz gün resmi olarak Access üyelerine kapılarını açan oyun, kısa süre sonra özellikle oyunun animasyon tarafına gelen eleştiriler ile yerden yere vurulmaya başlandı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bir başka EA firması DICE'ın geliştirmiş olduğu ve gücünü Battlefield 1, Star Wars: Battlefront gibi oyunlar ile kanıtlayan FrostBite 3 motorunu kullanan oyun, görünüşe bakılırsa Mass Effect: Andromeda'da özellikle yüz modellemeleri ve animasyonlarında gücünü gösterememiş. Oldukça ruhsuz ve yapay modeller, oyunun hikayesinin de etkileyiciliğini azaltmış.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bugün ise karşılaştırma videoları ile ünlenen Cycu kanalı, Mass Effect: Andromeda'nın oynanış fragmanı ile çıkış grafiklerini karşılaştıran yeni bir video hazırlamış, ışıklandırmalardan kaplamalara kadar neredeyse tüm oyunun Downgrade'den nasibini aldığını gördüğümüz karşılaştırma videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (53)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 18.03.2017 21:31 (0)
Mevzu mavi veya siyah olması değil. Bazıları grafik kalitesini anlayacak kadar görmüyor zaten o yüzden sorun da olmaz pek. Yalnız berbat bir downgrade olmuş. 2007-2011 kalitesinde.
MK Okuru, 23.03.2017 12:26 (0)
Nihayet sevdiğimiz mavi yüze geri döndü.Bir an korktum güzelim ırkta gen hastalığı türedi diye...Nintendo Switch'e çıkar mı acaba ?
MK Okuru, 20.03.2017 14:28 (0)
ps4 ise normaldir.esas güzelliği ve gücü pc de görünür zaten.
Seviye: 3
taylanz, 17.03.2017 14:38 (-3)
Seviye: 3
ozan86, 20.03.2017 09:32 (0)
Yahu ne kadar fetişistsiniz. Bir oyunda önemli olan senaryodur. Grafik kalitesinin bir sonu yok. Sürekli değişime açık. Hiç bir zaman en iyi görüntü kalitesini bulamayacaksınız.

Biraz akıllı tüketici olun. 6 ayda bir ekran kartı mı değiştirmek istiyorsunuz ? Boşverin grafiği yahu. Yok 4K, yok full hd, yok Downgrade. Önemli olan iç güzellik :)
Seviye: 1
skypeultra, 17.03.2017 17:16 (0)
Yuh be heralde Nintendo Swich e de çıkarmak istiyorlar nasıl bir downgrade yapmışlar. Oyunun içine etmişler resmen.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.