Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'dan "çok gizli IP"

Yeni ve çok önemli bir uzaylı ırkı tanıtılabilir!

Emin Çıtak - 03.08.2015 15:30
Emin Çıtak - 03.08.2015 15:30
Bioware çalışanları her ne kadar Mass Effect: Andromeda ilgili pek fazla bir sızdırmasalar da Twitter üzerinden o kadar aktifler ki, insanlar sürekli yeni ipuçları bulabilmek için geliştirici kadrosunun tweet’lerini didik didik ediyorlar.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Mass Effect’in önceki serüveni bizim sistemimizin de dahil olduğu  Samanyolu Galaksisi’nde /Milky Way) geçiyordu. Bu sefer işler değişiyor ve oyun yepyeni bir galaksiye geçiş yapıyor.  Şu sıra oyunla ilgili “Gizli IP” muhabbeti  çevreyi sarmış durumda. Jay Watamaniuk (Oyunun yazarlarından biri) tarafından ortaya atılan tweet ve bunu izleyen diğer Bioware çalışanları küçük bulmaca parçaları bırakmaya devam ediyorlar.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bu gizli IP’nin tanıtılacak yeni bir uzaylı ırkı olacağı kuvvetle muhtemel. “İyi de zaten yeni bir galaksideyiz, yeni yaşam formları çok doğal!” diyen biriyseniz, bu ırkın “çok çok çok önemli” olacağını belirtmek de fayda var.

yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 04.08.2015 11:47 (0)
Twitterdan kezban takip etmektense,kezbanların entellektüel zırvalarını görmektense oyun zırvalarını görmeyi tercih ederim.hele bu mass effect ise..yok erkek şöyle olmalı böyle olmalı diye manifesto yayınlayan,3 ay traş olmasa kolunda bacağında erkekten fazla kıl çıkanları tepemize çıkardınız helal.
Seviye: 6
Assassin, 04.08.2015 01:38 (0)
Şimdi ne kadar önemli Prothean niteliğinde mi önemli yoksa Leviathan niteliğinde mi önemli bunlar önemli sorular :D
MK Okuru, 03.08.2015 16:14 (0)
Millet oyun maynağı olmuş ne diyim twitter den çalışan adamı taikp etmek de ne demek.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.