Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'nın PC sürümünde FOV ayarı bulunacak

Geniş geniş ferah ferah...

Furkan Sakoğlu - 24.01.2017 13:13
Furkan Sakoğlu - 24.01.2017 13:13
İlk 3 oyunu ile RPG türüne damgasını vurmayı başaran BioWare'in efsanevi serisi Mass Effect, 4. oyun Andromeda ile bizleri en yakın komşumuz olan Andromeda galaksisine davet ediyor. Hikaye tarafında ilk 3 oyundan bağımsız bir konumda bulunacak olan Mass Effect Andromeda, teknik anlamda da bir hayli iddialı. DICE'ın geliştirmiş olduğu ve Battlefield 1, Star Wars: Battlefront gibi yapımlarda kalitesini kanıtlayan FrostBite 3 ile geliştirilen Mass Effect: Andromeda'dan, bugün PC oyuncularını sevindirecek bir haber geldi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bir Twitter kullanıcısnın oyunun yapımcılarından Ian S. Fraizer'a yönelttiği Mass Effect Andromeda içerisinde FOV ( Field of View ) ayarı yani Görüş alanı ayarı olacak mı sorusuna Fraizer, PC platformu için olumlu cevap verdi. Konsollarda bu ayarın olup olmayacağı ise henüz kesinleşmiş değil.
yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 4
MKY, 24.01.2017 18:27 (0)
EA büyük firmalar içnde PC'ye en fazla değer veren şirket şu anda Battlefield 1 güzeldi zaten sadece Osmanlı olup online takılıyorum onda da hiç sorun yaşamadım bunu da aldıracaklar bana herhalde
Seviye: 1
Vorador, 24.01.2017 17:28 (0)
Nokta da olsa yorum yapın. Ve bazıları da gerçekten (.) koyuyor.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.