Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda'nın PS4 Pro videosu yayınlandı

Tadı damağımızda kaldı

Ersin Kılıç - 07.09.2016 22:41
Ersin Kılıç - 07.09.2016 22:40
Bioware çalışanları daha önce yapmış oldukları açıklamalar ile Playstation Meeting etkinliğine dikkat çekmişlerdi. Playstation 4 Pro'nun duyurulması ile birlikte firma merakle beklenen yeni oyunları Mass Effect Andromeda'nın yeni videosunu da yayınladı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

PS4 Pro üzerinden oynandığı belirtilen ve saf bir oynanış videosundan oluşan bu yeni videoda ana karakterimizi oldukça farklı bir gezegeni keşfederken görüyoruz. Kafasındaki maskeden dolayı kim olduğunu anlamasakta sürekli iletişim halinde olması ve bulunduğu mekan merakımızı bir hayli yükseltiyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Görsel açıdan oldukça doyurucu gözüken oyunun savaş dinamiği gibi merak edilen diğer noktalarına ise malesef değinilmemiş. Bu yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

yorumlar (19)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.09.2016 15:17 (0)
ME3 başarılı diyen kendine oyuncuyum demesin. Witcher 3, Deus Ex MD gibi oyunlara ayıp oluyor. ADAM gibi ADAM ın ortasındakidir ME3. Giriş kötü gelişme vasat finale hiç girmeyelim. RPG öğeleri azaltılmış diyaloglar kısatılmış önceki oyunlarda yaptıklarını hiç eden seriye yakışmayan bir oyundu.......
MK Okuru, 10.09.2016 04:11 (+1)
Şimdi hayal kırıklığına uğradım. Zaten endişelerim vardı ''her yıl bitirdiğim Mass Effect 3 lemesi kadar beni sarar mı bu oyun?'' Diye ve ne yazık ki şimdi büyük bir hayal kırıklığına uğradım. Hiç bir karakter beni çekmedi asari desen bir Liara yada Samara değil ana karakter desen bir Shepard değil.
MK Okuru, 08.09.2016 01:21 (0)
Pek bir sey yoktu yuru yuru yine yuru haricinde. Dragon Age Inquisition uzay versiyonu olacak gibi gordum. Yine bir kere oynadiktan sonra unutulup giden oyunlardan biri olacak.
MK Okuru, 08.09.2016 04:29 (0)
elim ayağım titredi şerefsizim...kuzu tandır görmüş vedat milor'a döndüm...çıkarın artık şu oyunu!!!!
MK Okuru, 08.09.2016 00:16 (0)
Çok seri 4k oynatıyor görüntü kalitesi sanki titanlı bir bilgisayarda oynuyormuşcasına Fiyatı ps4 çıkış fiyatınla aynı pekte pahalı değil açıkcası sağlam bir ekran kartı 399 dolardan yüksek olduğu için bence sony yine kalplerde taht kurdu 4k tvsi olanlar yaşadı..

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.