Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda'nın multiplayer bilgileri geliyor

Beta ne zaman?

Ersin Kılıç - 10.01.2017 11:57
Ersin Kılıç - 10.01.2017 11:36
Yayınlanan yeni videosunun yanı sıra çıkış tarihinin açıklanması ile birlikte tekrar gündeme gelen Mass Effect Andromeda'nın multiplayer moldarı ile ilgili şimdiye kadar bir açıklama ile karşılaşmamıştık. Oyunun resmi adreslerinden çok yakında multiplayer modunun ortaya çıkacağı belirtilmişti. Bugün ise konu ile ilgili yeni bir bilgi paylaşıldı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Konuyla ilgili kendisine yöneltilen bir soruyu cevaplayan oyunun ana tasarımcılarından Ian S. Frazier bu ay sonunda oyunun multiplayer betası ile ilgili ilk bilgilerin geleceğini doğrulamış.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Daha önce Kasım ayında yapılması planlanan oyunun kapalı betası ertelenmişti. Bahsi geçen bu betanın nasıl bir işleyişe sahip olacağı ise belirtilmemiş durumda. her halukarda bu ay sonunda oyunun multiplayer modları ile ilgili ilk bilgilere kavuşmuş olacağız.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 11.01.2017 22:12 (0)
system 32 kardeş..adamların birtek oyunun sonunu açıklamadıkları kaldı...spoiler free bütün bilgileri verdiler daha ne yapsınlar allah aşkına...karakterlerin ikiz olduğu babasının n7 olduğu filan ..güncel bilgileri reddit mass effectden ve buradan takip edebilirsin.
Seviye: 4
System32, 10.01.2017 14:24 (0)
oyunun çıkmasına 2 ay kadar bir süre kaldı ana senaryosu hakkında net bilgiler yok ana karakter hakkında bilgi yok bu sefer ki maceramız hakkında net bir ipucu yok bunlar 3. oyundan sonra en önemli detaylar bence

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.