Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda'yı birinci ağızdan dinleyin!

"Bu heyecan verici!"

Emin Çıtak - 21.12.2015 15:29
Emin Çıtak - 21.12.2015 15:29
2012 yılındaki tartışmalı son oyunundan sonra Mass Effect evrenine hasret kalmış oyuncular var. Samanyolu'nda geçen ilk üçlemenin etkisi serinin asıl yazarı Drew Karpyshyn tarafından yazılan kitaplar bir nebze olsun Mass Effect açlığını giderirken, şimdi Mass Effect: Andromeda'nın yollarını gözlüyoruz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bioware'da Bölüm Tasarımcısı olarak çalışan Jos Hendriks oyunu baştan oynamaya başlamış ve hissettiklerini de an be an Twitter üzerinden paylaşmış.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

"İlk kez Mass Effect: Andromeda'nın başına şöyle doğru düzgün oynamak için oturdum. Bu heyecan verici."Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ardından diğer kullanıcılar bu duruma şaşırıp, geliştirici takımında olan Hendriks'e "Nasıl olur da ilk kez oynuyorsun?" diye sorsalar da kendisinin cevabı, "Sadece kendi işimle ilgili olan kısımları yine işim gereği biliyorum. İlk kez bir oyuncu olarak oyunun başına geçtim." oluyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ardından Mass Effect severlerin çok iyi bildiği o an geliyor:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

"Oyun içerisinde başkarının çalışmalarından çok fazla bir şey görmemiştim, bu harika. Şimdiden oyun beni ters köşeye yatırmış durumda."Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Jos Hendriks oyunu hayli sevmiş gibi ve bu sevgisini diğer Mass Effect hayranlarıyla paylaşma niyetinde. Mass Effect: Andromeda 2016'ın dördüncü çeğreğinde PC, Xbox One ve PS4 oyuncularıyla buluşacak.
yorumlar (11)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 22.12.2015 01:13 (0)
MK Okuru, 23.12.2015 13:16 (0)
Üç kitabı da sipariş verdim.Sonra üçlemeyi bir kere daha bitirince dersimiz çalışmış bir şekilde Andromeda yı bekleyeceğiz..
MK Okuru, 22.12.2015 17:01 (0)
niye mesajımı yayınlamıyorsunuz hiçbir uygunsuz laf yoktu içinde!!!
Seviye: 0
Metehanaydın, 21.12.2015 17:52 (-1)
Yapımına katkı verdiğin oyunu oynamayacaksin öyle mi bu bir fırıncının yaptığı ekmeği yememesi gibi , o zaman bende yememeliyim mi ??
Seviye: 4
durates, 21.12.2015 17:37 (0)
işe yaramaz, olmamış, ben yapsaydım olur mu diyecekti ;D. Herhalde güzel olmuş diyecek!!!

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.