Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mount & Blade II: Bannerlord

Mount & Blade II: Bannerlord'dan bir dünya ekran görüntüsü geldi

Nasıl bekliyoruz seni bir bilsen...

Furkan Sakoğlu - 09.03.2017 10:05
Furkan Sakoğlu - 09.03.2017 11:04
Oyun yapımı konusunda pek de ismi duyulmamış bir ülke olan Türkiye'den, şimdiye kadar çıkan en kaliteli yapım hiç şüphesiz Mount & Blade'in ta kendisidir. İlk oyunu ve eklenti paketleri ile adeta satış rekorları kıran ve tüm dünyada tanınan yapım, sunduğu özgürlük ve mod imkanları ile PC oyuncularının vazgeçilmez tercihlerinden birisi.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.TaleWorlds tarafından geliştirilen Mount & Blade'in uzun mu uzun yıllardır yapım aşamasında olan yeni oyunu Mount & Blade II: Bannerlord ise, geliştirilmiş grafikleri, oynanışı,  hikayesi ve daha birçok elementi ile bizleri heyecanlandıran Bannerlord, yılın en başarılı yapımlarından birisi olacak gibi gözüküyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bugün ise PCGamer dergisi, Mount & Blade II: Bannerlord'dan yeni ekran görüntüleri yayımladı. Grafiklerdeki gelişmenin de çok net bir şekilde görüldüğü yeni ekran görüntülerine galerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

yorumlar (77)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 10.03.2017 18:42 (0)
MK Okuru, 02.04.2017 15:10 (0)
Çok kötü bir oyun grafik oynanış çöp çıkıp rezil eder ülkeyi 2015 gibi çıkması gerekti
Seviye: 1
Hawke, 09.03.2017 11:58 (-1)
10-15 sene önce çıksa olmuş bu diyebilirdik. İlk oyundan beri aynı şeyi ısıtıp ısıtıp veriyorlar. Berbat grafik, leş animasyon...
MK Okuru, 19.03.2017 06:38 (0)
devlet neye elini sürdüyse batıyor dizi, film.. bari mount and blade sıyrılsın bunların arasından..

yine de her türlü oynanacaktır, balkanlar ve ruslar oyunu çok sevdi, multiplayer gerçekten de zevkli, ama artık bazı şeylerin değişmesi lazım, for honor tarzı bir gameplay denenebilir mesela.
MK Okuru, 18.03.2017 15:31 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.