Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Mass Effect: Andromeda

Natalie Dormer'ın Mass Effect kadrosunda olduğu açıklandı

Oynamak için bir sebep daha

Ersin Kılıç - 23.02.2017 20:58
Ersin Kılıç - 23.02.2017 20:57
Rol aldığı film ve dizilerdeki performansının yanı sıra güzelliği ve çekiciliğiyle de dikkatleri her daim üzerine çeken Natalie Dormer'ın Mass Effect: Andromeda'da yer aldığı açıklandı. Tudors ve Açlık Oyunları gibi yapımlar dışında Game of Thrones performansıyla da adından söz ettiren aktrisin oyundaki rolü ise yayınlanan bir video ile duyuruldu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

600 yıllık uykumuzdan uyandığımızda, doğal olarak oyunda karşılaşacağımız ilk karakterlerden biri olan Dr Lexi'yi seslendirecek olan Natalie Dormer, gemimizdeki en önemli karakterlerden biri olacak. Tayfanın sağlığı, psikolojik durumu ve fiziksel gelişimini de takip edecek olan Dr. Lexi için yayınlanan videoya aşağıdan göz atabilirsiniz. Oyunun 23 Mart'ta çıkış yapacağını da hatırlatalım.


yorumlar (6)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 23.02.2017 23:58 (0)
Yapımcıların tweetlerine bakarak; Birçok inceleme sayfaları oyunu 3 saat kadar test etmişler. Genel algı olumlu yönde. Dragon Age Inqusition dan daha uzun oyun süresi olabilirmiş. Natalie Dormer ise Lexi seslendirmesi çok yakışmış. Videoyu izlerseniz oyun hakkında birkaç sahnede görebilirsiniz.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.