Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > No Man's Sky

No Man's Sky'ı incelemeye alan ASA kararını açıkladı

Sean Murray yırttı...

Furkan Sakoğlu - 30.11.2016 12:06
Furkan Sakoğlu - 30.11.2016 12:05
Son yılların belki de en çok beklenen yapımlarından biri olan ve bağımsız yapımcı Sean Murray liderliğinde Hello Games tarafından geliştirilen No Man's Sky, çıkışı ile birlikte tanıtım sırasında gösterilen özelliklerin büyük çoğunluğunun olmadığı dolayısı ile yoğun bir şekilde eleştirilmiş, kritikler tarafından düşük puanlara layık görülmüş, hatta durum bir skandal olma yolunda ilerlemişti.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Geçtiğimiz aylarda ise Hello Games'e bir darbe de İngiltere'den gelmişti. İngiltere Reklam Denetleme Kurumu ASA, No Man's Sky'ı ve Hello Games'i aldatmaya yönelik reklam suçu ile incelemeye almıştı. Sebep olarak ise oyunun Steam sayfasında gösterilen videoların ve görsellerin oyunun gerçek kalitesini yansıtmadığı olarak açıklanmıştı. Oyun dünyası için de bir ilk olan bu durum, yapımcıların oyunlarını tanıtırken ne dürüstlüğe çok daha önem vermelerini kanıtlayan bir durum olarak da tarihe geçmişti. Bugün ise ASA'dan yapılan açıklamaya göre No Man's Sky suçlamalardan beraat etti. Beraat sebebi gelen son güncelleme mi bilinmese de, No Man's Sky ve Sean Murray, bu seferlik kefeni yırtmış gözüküyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


(Adettendir...)
yorumlar (14)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 01.12.2016 02:13 (+1)
Bu gibi olaylar için ciddi yaptırımlar uygulatabilen uluslararası bir kurum şart.
MK Okuru, 30.11.2016 19:46 (0)
Şu dolandırıcının tipini görmekten sıkılan bir ben miyim arkadaş?
MK Okuru, 30.11.2016 18:50 (0)
güncelleme de efsane saçma yine multiplayer yok sadece mining işini bir ev yapıp o evde devam ettirme güncellemesi.zaten deliriyorum şuna verdiğim paraya,iyice delirdim güncelleme notlarını okuyunca.tek artısı grafikler üzerine olmuş ama yine de oyun hala bomboş manzaralar dışında.
MK Okuru, 30.11.2016 17:33 (0)
iyi yanından bakın early access diyip yıllarca süründürmediler 1 kerede kazıklayıp geçtiler
Seviye: 3
makaleLe, 30.11.2016 17:32 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.