Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > No Man's Sky

No Man's Sky'ın Xbox One sürümü gelecek mi?

Xbox One sürümü oyunun dosyalarında bulundu

Osman Onur Güner - 15.08.2016 17:50
Osman Onur Güner - 15.08.2016 17:49
Belki de herkesin merak ettiği soruya cevap bulundu. No Man's Sky, yakın tarihte Xbox One için gelebilir.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Milyonlarca kişi tarafından merakla beklenen No Man's Sky oyunu önce PS4 için ardından Steam üzerinden bilgisayar platformları için çıkışını gerçekleştirdi. Ancak bilgisayar için optimize sorunu yaşayan oyun teknik açıdan maalesef beklenileni verememişti. Ama oyuncuların sorunlar yaşamasına rağmen hala daha en çok satanlar listesinde bulunan ve milyonlarca kişinin hala daha çılgınlar gibi keşif yaparak oynadığı ve doyasıya keyfini çıkardığı oyunun dosyaları da bazı kişilere ayrı keyif vermeye başladı... Bunun sonucunda oyunun dosyaları üzerinde araştırma yapan bazı kişiler, ilginç verilere ulaştılar. Oyunun geliştirici firması tarafından yapılan açıklamaya göre oyun Xbox One için çıkmayacaktı ancak dosyaları böyle demiyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.Oyunun dosyalarında ki bazı kod satırları arasında ünlü fizik motoru Havok'un Xbox One versiyonu izlerine rastlanıldı. Henüz resmi olarak elde tutulur bilgiler olmasa da bulunan izlere göre oyunun dosyaları çoktan Xbox One için optimize edilmeye başlanmış. Araştırmalara devam eden oyunculara göre yakın zamanda daha detaylı bilgiler bulunacak. Ayrıca bazı uzmanların görüşlerine göre önümüzdeki büyük oyun etkinliği GamesCom 2016'da, oyunun geliştirici firması Hello Games resmi olarak oyunun Xbox One versiyonunu duyurabilir.
yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
B777, 15.08.2016 18:48 (0)
Kaldı leylek... PC'yi düzeltsinler hele bir, yarım yamalak iş yapmasınlar.
MK Okuru, 15.08.2016 18:22 (0)
havok sdk'sı desteklediği tüm platformlara ait kodla birlikte dağıtılır. havok'la birşeyler yapacak olan geliştirici ilgili platform için derlenme zamanı direktifi çağırır.

yani yalnızca pc için çıkan oynda havok'un desteklediği tüm platformlara ait spesifik kodlar bulunabilir.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.