Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Oyun tarihinin en acımasız Boss'ları

Oyun tarihinin en zor Boss savaşları

Kaç “gamepad” kırdınız söyleyin bakalım

Murat Sağlam - 29.06.2011 16:56
Murat Sağlam - 29.06.2011 16:41
En iyi 20 FPS, 25 TPS gibi dosya konularımızın ardından düşündük taşındık, sırada ne var acaba dedik ve kararımızı verdik. Gelmiş geçmiş en zor Boss’lar hangileriydi? Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

20 yıldan uzun süredir oyun oynayan birisi olarak sayısız Boss kesmişliğim vardır. Bu yazıyla birlikte, bu Boss’lardan hangileri en zordu, hangileri daha kolaydı gibi bir listeleme yapmam oldukça imkansızmış öncelikle bunu öğrenmiş olduğumu belirteyim. Zira her Boss için yorum yaparken içimden, “vay be bu da ne kadar zordu şimdi hatırladım da…” dememden bunu anladım. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Sonuç olarak ise, size yirmi maddelik bir liste çıkardım. Bazıları kendi kararım, bazıları ofiste yapılan kısa beyin fırtınasının hemen ardından ortaya çıkmış isimler ama hepsinin tek bir ortak yanı var: bize kırdırdıkları “gamepad”lerin ücretlerini ödemeyi pek düşünmedikleri…Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yorumlarınızı bekliyoruz, "en zor hangisiydi?" sorusunun cevabını bulabilir miyiz onu merak ediyoruz… Haydi başlayalım o zaman:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Sephiroth - Final Fantasy VIIBunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Farklı formlarıyla sürekli olarak dövüştüğünüz Sephiroth’un size verdiği akıl almaz hasar, oyunu 99. seviye olsanız dahi bitirmenizi oldukça zorlaştıran bir etken olarak hafızalarımızda yer etmiştir. Zaten dosya konumuza Sephiroth ile başlamasak ayıp olurdu.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Final Fantasy seven sevmeyen çoğu kişinin oynadığı Final Fantasy VII’nin bu son savaşını geçmek bırakın saatleri, ölmekten günlerin geçmesine neden olabiliyordu. Eh sonuçta ne oldu? Sephiroth’da zor boss’lar mezarlığında yerini aldı. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Aerith’i arkadan bıçaklayan adamı biz canlı kor muyuz arkadaşım soruyorum sana? Şşt sana diyorum Sephiroth!Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (111)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 20.05.2012 23:11 (0)
MK Okuru, 07.07.2011 01:03 (0)
Parasite Eve II oyunundaki final boss unutulmuş, çok büyük bir gözden kaçma.
Seviye: 4
nico_1925, 06.07.2011 00:46 (0)
duriel ah o duriel, senin yüzünden lise1'de oyun hayatım bitecekti
Seviye: 4
ThePsycho, 05.07.2011 08:07 (0)
#102, Dediğin gibi öyle bir yol var mı bilmiyorum ama, The End' i bulmanın 2' nci bir yolu daha var. The End sizi 30 saniye kadar görmediği zaman uykuya dalıyordu, horlamaya başlayınca da sesini takip ederek bulabiliyorduk. Hatta bir keresinde üstüne basmıştım görmeyipte, bacağımı kırmıştı.. Heeyy gidi günler heey, sayısız kere bitirdim Metal Gear Solid 3' ü, keşke yine olsa da PS2' im, oynasam...

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.