Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Prey

Prey'den yeni bir video geldi

Oyunu oynamış kadar olduk

Furkan Sakoğlu - 20.04.2017 09:53
Furkan Sakoğlu - 20.04.2017 09:52
Arkane Studios tarafından CryEngine kullanılarak geliştirilen Prey, grafikleri ile iddialı bir yapım olarak duyurulsa da, bugün yayımlanan yeni oynanış videosuna bakılırsa bizleri etkilemeyi başaracak. Mayıs ayının 5''inde raflardaki yerini alması planlanan Prey, bizleri uzaylılar tarafından süper insan haline getirilmiş ilk kişi olarak maceradan maceraya sürecek.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bugün ise Bethesda tarafından Prey için yeni bir video daha yayımladı. Yayımlanan yeni videoda oyunun yapımcıları Prey'in hikayesi ve geçtiği çevre hakkında bilgi verirken, oynanış görüntülerine de şahit oluyoruz.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

İşte Prey için yayımlanan yeni video:Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 20.04.2017 10:24 (0)
Karakter modellemeleri,yüz hatları,hareketler berbat.Ruhsuz karakterler.10 sene öncesinin teknolojisi gibi.Bu kadar imkan varken neden ?

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.