Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Spawn

Spawn filmi Deadpool ve Logan'dan daha karanlık olacak

Todd McFarlene oldukça iddialı

Ersin Kılıç - 06.03.2017 15:07
Ersin Kılıç - 06.03.2017 16:06
Çizgi roman serilerinden sonra özellikle 90'lı yılların sonuna doğru iyice fenomen karakterlerden biri haline gelen Spawn'ın yeni filmi için uzun bir süredir ses seda çıkmıyordu. Son olarak geçtiğimiz yılın ilk aylarında Todd McFarlene bir açıklama yapmış ve senaryonun hazır olduğunu müjdelemişti.

Senaryonun 183 sayfa olduğunu ama yapımcıların genelde 120 sayfa tercih ettiğini belirten McFarlane, senaryonun tahmini olarak 140 sayfa civarına ineceğini çünkü eklemek istediği bazı detaylar olduğunu da dile getirmişti. Aradan geçen bu kadar zaman sonunda Todd McFarlene film ile ilgili yeni açıklamalara imza attı.Filmin Deadpool ve Logan gibi R damgası ile çıkacağını ve bu iki filme göre çok daha karanlık olacağını belirten McFarlene, filmin karanlık olmasının yanı sıra rahatsız edici bir tarafının olacağını da sözlerine eklemiş.

Film ile ilgili bir diğer gelişme ise Stan Lee ile alakalı. Bildiğiniz gibi birçok süper kahramana hayat veren Stan Lee, Marvel filmlerinde sürpriz sahneleri ile karşımıza çıkıyor. Spawn karakteri Tod Mcfarlene tarafından çıkarılmış olsa da çizer Spawn filminde Stan Lee'yi görmek istediğini de katıldığı bir ropörtajda vurgulamış.
yorumlar (17)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 08.03.2017 10:22 (0)
Geçen defaki rezilliği akıllarında tutup iyi bişey çıkarırlar umarım yoksa 2. defa çöplüğe dönecek
MK Okuru, 06.03.2017 17:52 (0)
"Bunun filmi neden yapılmadı anlamış değilim" diyen arkadaşlar. 1997 yılında çekildi ve sonraki yıl da filmi izledim. O zamana göre gerçekten başarılı bulmuştum. Yaş olarak yetişememiş olan kardeşlerim biraz araştırın. Sonra da izleyin.
MK Okuru, 07.03.2017 08:04 (0)
Dindarları trigger edecektir mesele bu. Gelsin gelsin çok güzel olacak bu film de.
Seviye: 1
ideefixe, 06.03.2017 22:42 (0)
daha 1 2 ay önce arkadaşlarımla bu filmi konuşuyordum keşke tekrar yapsalar diye.acayip sevindim.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.