Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Super Mario Run

Super Mario Run'da oyun içi hediyeler dağıtıldı

50 milyon kutlanıyor

Ersin Kılıç - 27.12.2016 08:56
Ersin Kılıç - 27.12.2016 08:56
Nintendo'nun mobil platforma çıkarmış olduğu Pokemon Go'dan sonra iOS için özel olarak çıkarılan Super Mario Go için de büyük bir çılgınlık yaşanıyor diyebiliriz. Çok kısa bir süre içerisinde 50 milyon indirilme rakamına ulaşan oyun için hediyeler dağıtılmaya başlandı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Nintendo bu 50 milyon indirme rakamını kutlamak için Super Mario Run oynayan tüm oyunculara 10 Ralli Bileti dağıttı. "50 milyon indirilmeyi kutluyoruz! Oyunu indiren herkese teşekkürler. Herkese 10 ralli bileti veriyoruz. Umarız herkes Toad Rally bölümünün keyfini çıkarır!" mesajı yayınlayan Nintendo, bu kutlamayı resmi Twitter adresinden de gerçekleştirmiş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.yorumlar (3)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 28.12.2016 03:34 (0)
Bence herkese nintendo switch vermeleri lazim.en azindan donkey kong ve mario oyunu hediye etsinler zaten baskada oyunlari yok ayni xbox gibi forza ve halo gibi.kandir milleti ne zamana kadar mario ve zelda oynuyacagiz.
Seviye: 2
OnurSVR, 27.12.2016 10:04 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.