Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
e-Spor

Merlin'in Kazanı > e-Spor > League of Legends

TBF'de büyük sürpriz

Türkiye Büyük Finali'nde evlenme teklifi

Osman Onur Güner - 14.08.2016 01:29
Osman Onur Güner - 14.08.2016 01:29
Ülker Sports Arena'da gerçekleşen League of Legends 2016 sezonu Türkiye Büyük Finali büyük heyecanlara sahne olurken, asıl dikkatleri çeken şey ise yapılan evlenme teklifi oldu. Maç sayısında 3-0'lık skorla şampiyon olan Dark Passage takımı dışında herkesi şaşırtan bir olay yaşandı. Normalde ülkemizde futbol karşılaşmalarında alışık olduğumuz evlenme teklifi bu sefer espor'da gerçekleşti.

Organizasyonu takip eden binlerce kişiyi şaşırtan evlenme teklifi ise yapılan büyük bir pankartla gerçekleşti . Birkaç kişi tarafından tribünde açılan koca pankartta, ''TUĞÇE BENİMLE EVLENİR MİSİN?'' yazıyordu. Tam o sıralarda da kameralar şanslı çiftimizi gösteriyordu ki teklif edilen Tuğçe hanım ise bu teklifi kabul etti. Oluşan mutluluk tablosu ise görülmeye değer biçimde bir tabloydu.Günümüz esporunun ülkemizde de geliştiğinin kanıtı olan bu davranışı önümüzdeki günlerde gerçekleşecek büyük espor organizasyonlarında görmeye devam edeceğiz gibi. Ama tabii önce ülkemizin bu tür organizasyonlarda yapılan evlenme tekliflerine alışması gerekiyor.

Merlin'in Kazanı olarak evliliğe ilk adımını atan bu espor tutkunu çifte bir ömür boyu mutluluklar dileriz.
yorumlar (10)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 14.08.2016 01:34 (0)
Soru edatını ayrı yazamayanlar evleniyor...Neredesin doğal seçilim!?!?

--------

Edat, cümle içinde sözcükler arasında çeşitli anlam ilgileri kuran ve cümleye değişik anlamlar katan, tek başına bir anlamı olmayan sözcüklerdir. Başlıca edatlar şunlardır:

gibi, sanki, göre, kadar, için, üzere, -e doğru, -e karşı, -e karşın, -e rağmen, -e değin, -e dek, -den dolayı, -den başka, ile, yalnız, ancak, sade, sadece, tek, bir, denli, değil…

Sevgiler...
MK Okuru, 14.08.2016 21:48 (0)
O mutluluk tablosunu görebilseydik eyiydi. Yok mu "yutup" videosu.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.