Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > The Evil Within 2

The Evil Within 2 ortaya çıktı!

Shinji Mikami 2. oyunu mu yapıyor?

Ersin Kılıç - 20.03.2017 10:30
Ersin Kılıç - 20.03.2017 11:30
Shinji Mikami oyun dünyasının en önemli isimlerinden birisi. Resident Evil serisinin mimarı olan ve daha sonra farklı yapımlarda da yer alan Shinji Mikami şu sıralar Bethesda çatısı altında bulunan Tango Gameworks'te projelerine devam ediyor. 2014 yılında çıkan The Evil Within'den sonra sessizliğe gömülen firmanın devam oyunu üzerinde çalıştığına dair somut kanıtlar da gelmeye başladı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Aslında bu konuda zaman zaman dedikodular olsa da şimdiye kadar ne Tango Gameworks'ten ne de Bethesda'dan bu konuda bir açıklama gelmemişti. Firmanın vermiş olduğu bir iş ilanında ise The Evil Within 2 ismi ilk defa gözükmüş oldu. Henüz resmi açıklama yapılmamış olsa da firmanın verdiği iş ilanında oyunun Japonya versiyonu için kullanılan PsychoBreak2 adını görüyoruz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Tabi ortaya çıkan bu görsel sonucu gözler Bethesda'ya çevrilmiş durumda. Firma muhtemelen ağzındaki baklayı E3 2017 fuarında çıkarabilir. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


yorumlar (8)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
GamerMaster, 20.03.2017 16:30 (0)
Eski oyun gibi oynanış 10 sene öncesinin grafikler yeni nesil çorba gibi oyun yapmasınlarda
MK Okuru, 20.03.2017 11:20 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.