Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > The Walking Dead

The Walking Dead'in ikinci bölümünden yeni fotoğraflar geldi

Serinin hayranlarını haberimize alalım

Furkan Sakoğlu - 25.10.2016 17:17
Furkan Sakoğlu - 25.10.2016 17:16
The Walking Dead'in 7. sezon ilk bölümünden sonra serinin hayranları için bugün yeni bölümden yeni fotoğraflar yayımlandı. The Kingdom yani Krallık isimli yeni bölümün yönetmen koltuğunda bir kez daha yapımcı Greg Nicotero oturuyor. The Kingdom'da karşımıza daha önce görmediğimiz yeni karakterler de çıkacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yeni karakterlerin en önemlilerinin isimleri ise Morgan, Carol, Ezekiel ve evcil kaplanı, Shiva olacak. Pazar akşamı yayımlanacak olan The Kingdom isimli 7. sezon 2. bölüm, 76 dakika uzunluğunda olacak ve normal bölümlerden 16 dakika daha uzun olacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Çizgi romanda da kendine has çok sağlam bir yere sahip olan Ezekiel aslında çizgi roman hayranları tarafından sevilen, heybetli bir karakter. Dizide nasıl bir kişiliğe sahip olacak, Shiva'yı ne gibi işler için kullanacak emin değiliz ancak senaristlerin Ezekiel'in heybetini sağlam bir şekilde ekrana yansıtacaklarına dair hiçbir şüphemiz yok. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

The Kingdom bölümünde karşılaşacağımız yeni karakterlerin ve Ezekiel'in kaplanı Shiva'yı da içeren fotoğraflara aşağıdan galerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
Taurrnil Stormael, 26.10.2016 10:24 (0)

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.