Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead

The Walking Dead'in sezon finalinde Negan'ın kurbanlarından biri geri dönüyor

Merakla bekliyoruz

Onur Güner - 28.01.2017 14:30
Onur Güner - 28.01.2017 14:29
Haberimize başlamadan önce uyaralım. Haberin devamında The Walking Dead adlı dizi hakkında oldukça bol sürpriz kaçıran (SPOİLER) yer alacaktır. Lütfen bunu göz önünde bulundurarak haberimizi okumaya devam edin!

The Walking Dead'in bu sezonu her ne kadar hızlı ve güzel başlamış olsa da maalesef sezon aynı hızda devam etmedi. Özellikle Negan karakterinin Glenn ve Abraham karakterlerini öldürmesinin ardından tansiyon iyice yükselmişti. Fakat dizinin hayranları şu anda bölümlerin çok durağan geçmesinden şikayetçi. Bu durağanlığa dizinin yazarları ne zaman son verecek bilinmiyor ama ekibin kamera arkasında önemli rolü olan Greg Nicotero, dizinin hayran portalı olan The Spoiling Dead Fans'a bazı sevindirici açıklamalar yaptı. Greg Nicotero'ya göre dizinin gelecek yeni bölümlerinde aksiyon ve heyecan oldukça yükselecek.Ayrıca Negan karakterinin öldürdüğü Abraham karakterine hayat veren Michael Cudlitz, dizinin sezon finalinde geri dönecek. Söylenene göre Abraham, Sasha'nın rüyalarında ya da flashbacklerinde geri dönecek ve oldukça duygusal sahneler olacak. Bakalım gerçekten dizinin tansiyonu tekrar yükselecek mi bekleyip göreceğiz.

Unutmadan hatırlatalım. Dizinin sezon arası 12 Şubat 2017 tarihinde sona erecek ve dizi yeni bölümleriyle erkana geri dönecek.
yorumlar (26)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 1
ideefixe, 29.01.2017 16:37 (0)
twdmi kaldı artık?7 sezondur git bir yerlere yerleş,sonra bir düşman bul,onlar bizden bir kaç kişiyi kessin sonra biz düşmanı keselim.sürekli aynı terane.7 senedir don gömlek geziyorlar.hiç kış gelmiyor.sözde spinoff yaptılar neler olduğunu,başlangıcını gösterecek 2 bölümde tüm dünya hükümetleri yok oldu.bu salgına ne sebep oldu,çözüm arayan bir Allah'ın kulu varmı yokmu belli değil.hep yaz hep yaz amaaaan yazarken sıkıldım.twd koca bir çöp oldu.şimdi negan ölse ne olacak?git başka yere git başka düşman bul :D
Seviye: 2
artagon, 28.01.2017 17:47 (0)
anlamadım ne yani rüyaların da görmesi geri dönecek mi demek oluyor neyin kafası bu anlamadım !??
MK Okuru, 30.01.2017 01:48 (0)
Sanki izleyebiliyoruzda çok tekrar ediyor bu arada 12 sene falan diyorlar o kadar olmamalı bu kadar tekrar eden bişi


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.