Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Beat the Game

Türk oyunu Beat the Game, E-Gameshow'a katılıyor

2 - 5 Haziran'da Ankara'da!

Ersin Kılıç - 30.05.2016 10:16
Ersin Kılıç - 30.05.2016 10:16
Daha önce farklı oyun stüdyolarında önemli projelerde çalışan ve “Karate Kamil” serisiyle tanıdığımız Cemre Özkurt’un, San Francisco’daki stüdyosu Worm Animation’ın şu anda Steam Greenlight oylamasında olan macera oyunu Beat the Game'den yeni haberler gelmeye devam ediyor.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yapılan açıklamaya göre oyun, 2 - 5 Haziran arasında Ankara’da düzenlenecek olan, Türkiye’de en yüksek katılım gören oyun fuarı E-Gameshow’a katılıyor. Fuarı ziyaret edecek olan oyuncular oyunun betasını oynayabilecek ve oyunda çalışan sanatçı ve programcılarla tanışma imkanı bulabilecekler. E-Gameshow Ankara Söğütözü’ndeki Congresium’da gerçekleşecek. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Geçtiğimiz aylarda San Francisco’daki GDC Oyun Fuarı’nda ve Los Angeles’daki IndieCade Bağımsız Oyun Festivali’nde oyuncuların yanısıra Sony ve Microsoft’un da özel ilgi alanına giren oyun, Steam ve Apple Store’ın yanısıra Xbox One ve PS4’da da yayınlanacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.
yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.