Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Uncharted - Movie

Uncharted filminin senaryosu tamamlandı

Sıra çekimlerde!

Ersin Kılıç - 08.01.2017 12:30
Ersin Kılıç - 08.01.2017 12:30
Uzun süredir gündemde olan ve ard arda  gelen ertelenmeleri ile hevesimizi biraz kursağımızda bırakan Uncharted filmi için sürpriz bir şekilde, beklenmedik bir haber geldi. Yapılan açıklama ile Uncharted filminin senaryo aşamasının tamamlandığı duyuruldu.

Filmin senaryosuna imza atan Joe Carnahan kendi Instagram hesabından paylaştığı bir görsel ile senaryo aşamasının tamamlandığını duyurduğu gibi asıl işin şimdi başlayacağını da sözlerine ekledi. Henüz çekim tarihi ve oyuncu kadrosu belli olmayan filmin yönetmenliğini ise daha önce Night at the Museum ve Real Steel gibi filmlerin yanı sıra Stranger Things gibi yapımlarda da yer alan Shawn Levy yapacak.

Senaryosunun tamamlanması muhtemelen Sony'den gelecek duyurulara da hız verecektir. Yani önümüzdeki aylarda filmin çekim tarihi ya da oyuncu kadrosu gibi detayları öğrenme şansımız oldukça yüksek.


yorumlar (18)
MK Okuru
 
 
 
Seviye: 0
SalçalıEkmek, 08.01.2017 20:26 (0)
Umalım ki iyi bir senaryo yazmıştır Joe abimiz. Maalesef çoğu oyunun filmi güzel olmayabiliyor. Daha kötüsü de bir filmin oyunu. Son zamanlarda bu işi en iyi yapan Ratchet & Clank'ti herhalde. O da aslında oyunun filminin oyunu gibi bir şeydi.
MK Okuru, 09.01.2017 19:19 (0)
Oyunların filmleri filmlerinde oyunları yapılmasın artık gına geldi.
MK Okuru, 09.01.2017 12:36 (0)
Ohoo.. Senaryo bitse nolur? Daha bunun oyuncu seçimleri var, çekimi var.. İki sene sonra anca çıkar bu film..
MK Okuru, 08.01.2017 22:42 (0)
Seviye: 0
D3adMan, 08.01.2017 21:45 (0)
Uncharted ı çok severim de zaten bitmiş üstüne üstlük zorlanarak bir kez daha yazılmış bir hikayeyi film yapmak mı ? Yandan yemiş Indiana Jones filmi olur


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.