Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead

Walking Dead'deki şiddet öğeleri neden artırıldı? (Spoiler tehlikesi)

Rick rolünü üstlenen Andrew Lincoln'dan açıklama geldi

Hürcan Köse - 30.01.2017 12:58
Hürcan Köse - 30.01.2017 12:58
Her zamanki gibi habere başlamadan önce alışık olduğunuz uyarımı yapayım. Bu haberde Walking Dead'in geçmiş sezonları veya şimdiki sezonundan çeşitli spoiler içerikleri ile karşılaşabilirsiniz. Sonra vay ben görmedim, vay ben duymadım, vay yan yattım çamura battım olmasın.

Walking Dead'in son sezonu biraz durgun gidiyor olsa da, ilk bölümde Negan'ın kafa parçaladığı sahne herhalde tüm sezonu kurtarmaya yetmiştir. Dizide daha önce de çok kanlı ve çok şiddet dolu sahnelerle karşılaştık ama herhalde Negan'ın patates püresi tarifi verdiği sahne gerçekten dizinin doruk noktalarından birisiydi. O bölümün üzerine birçok eleştirmen, Walking Dead'in şiddet öğeleri açısından fazla olmaya başladığını söyleyip diziyi eleştirmişti. Eh yani, ne bekliyorlar, onu da bilemiyoruz.Dizinin baş rol oyuncularından birisi olan Andrew Lincoln, ki kendisi Rick Grimes'ı canlandıran abimiz olur, bunun sebebinin yapımcı Scott M. Gimple'ın Negan ve Rick arasındaki gerilimi gerçekçi ve inandırıcı bir hale getirmek istediği olduğunu söyledi. Seyircinin direkt olarak o dünyadaki gerilimi ve tehlikeyi tecrübe edebilmek için Negan'ın gerçekten nasıl tehlikeli bir adam olduğunu anlaması için gereken şiddet öğelerinin kullanılması şart.

Fazla durgun bir hale geldiği için ben de dahil birçok kişi bu sezonu izlemeyi bırakmış olsa da, dizinin önümüzdeki bölüm ve sezonlarda gerilimi artıracağını düşünüyoruz.
yorumlar (16)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 31.01.2017 22:55 (0)
Yandex haberlerde gezerken bu başlığı gördüm. Spoiler içerir yazıyordu o yüzden açmadım fotoya baktığım anda ne göreyim SPOİLERİN BABASINI. Ben şimdi ne yapayım?
MK Okuru, 31.01.2017 22:34 (0)
gerekse kafa patlatma gerekse sende g.t yokmus oğlum deyip bagırsak dökme gayet güzeldi. neganın kafa oksayacak hali yok
MK Okuru, 30.01.2017 20:52 (0)
diziyi izleyebilsek bi göreceğiz de izleyecek site yok izleyenler nereden izliyorsunuz şu diziyi bi söyleyin plss
MK Okuru, 31.01.2017 08:18 (0)
Ben de aynı fikirdeyim.Çizgi Romanda Negan'ın infaz sahnesini kare kare çevirmek yerine ima edebilirlerdi.İlla birinin başına 5-10 defa vurup sonra yerde can çekişen gözü çıkmış et parçasını göstermeye gerek yoktu..
MK Okuru, 31.01.2017 14:29 (0)
5. sezonda terminustaki esirlerine gırtlaklarını kestikleri sahnede aynı tepkiyi vermişler midir acaba ?


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.