Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead

Walking Dead'in yeni fragmanında Negan heryerde!

Yeni sezona geri sayım başladı

Ersin Kılıç - 06.09.2016 14:55
Ersin Kılıç - 06.09.2016 14:55
Son olarak Comic Con videosu ile serinin takipçilerini heyecanlandırmayı başaran The Walking Dead için yeni bir tanıtım videosu daha yayınlandı. Bu tanıtım videosunun başrolünde tabi ki yeni sezonun en merak edilen performansı Negan var!

Altıncı sezon finlinde göstermiş olduğu performans ile bu rolün hakkını fazlasıyla vereceğe benzeyen Jeffrey Dean Morgan'ı bu sezon boyunca sık sık görme şansına erişeceğiz. işte yayınlanan bu yeni fragman da adeta buna bir örnek olmuş. "Negan heryerde" isimli fragmanda diğer karakterleri de görsekte asıl odak noktası Negan olmuş.

Tabi diğer karakterlerden kasıt olarak hala büyük bir soru işareti bulunuyor. Negan'ın ip gibi dizmiş olduğukarakterlerden bazıları ne promo fotoğraflarında ne de yayınlanan fragmanlarda gözükmüş değil. Bu durum da ilk bölüme olan merakımızı arttırmaya devam ediyor. Akıllarda olan soru ise basit "Lucille'nin tadına kim baktı?"

yorumlar (19)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 08.09.2016 12:24 (0)
geçen sezon filmin en kötü sezonuydu: kos koca sezonda sadece final bölümü heyecan oluşturdu. Umarım yeni sezonda yine bizi baymaz
MK Okuru, 08.09.2016 05:13 (0)
üzülerek söylüyorum kekeler negan büyük ihtimalle maggie ye kayıcak
MK Okuru, 07.09.2016 21:51 (0)
MK Okuru, 07.09.2016 15:21 (0)
deli gibi izlediğim diziydi, 3. sezondan sonra sıkıla sıkıla izledim. geçen sezonun son bölümünü bile izlemedim. bu sezonu merak dahi etmiyorum.

çünkü zombi kıyametinden madmax'e evrilidi iyice. artık kim olursa olsun zombi karşısında garibanlaşan insan neredeyse yok. herkes hi-men gibi dolanıyor.


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.