Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead (TV)

Walking Dead'ten ara sezon videosu geldi

Negan ortaya çıkıyor!

Ersin Kılıç - 31.12.2015 10:34
Ersin Kılıç - 31.12.2015 10:34
Walking Dead serisi sezon arası finalini ortalamanın üstü bir bölümle yapmıştı. Çok fazla aksiyon ya da derinlik göremesekteolacaklar açısından öncemli ipuçlarına sahipti bu ara final. İşte 14 Şubat'ta başlayacak olan 6.sezonun devamı için yeni bir video yayınlandı.

Buradan sonrası izlemeyenler için spoiler olabilir.


Tutupta çizgi romandan spoiler vermeyeceğim ama çizgi roman okuyucuları sezon arasının aslında ne kadar önemli bir sahnede verildiğini tahmin edecektir. Her ne kadar çizgi roman ve dizi arasında farklılıklar olsa da yapım ekibinin bu bağlamda çok büyük bir fark yapacağını düşünmüyorum.

Bu devam sahnesini bir kenara bırakırsak henüz yüzünü göremesekte Jeffrey Dean Morgan'ın canlandıracağı Negan karakteri sezonun kalan bölümlerine ve önümüzdeki sezona muhtemelen damgasını vuracaktır. Açıkçası bu karakterin adı bile Walking Dead beklemek için büyük bir merak unsurunu da beraberinde getiriyor.


yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 04.01.2016 01:41 (0)
neganın neresi ortaya çıkıyo ersin kardeş ben de videoda görünüyo filan sandım...
MK Okuru, 31.12.2015 13:46 (0)
Ya arkadaş ne biçim bir dizi bu, çok beğerek izliyoum ama adamlar 3 bölümden sonra yatışa geçiyorlar işin doğası gereği mi böyle yapıyorlar acaba


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.