Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > Han Solo Movie

Woody Harrelson'ın Han Solo filminde yer alacağı doğrulandı

Taraflar anlaşmışa benziyor

Ersin Kılıç - 12.01.2017 10:22
Ersin Kılıç - 12.01.2017 10:22
Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğumuz bir haberde Zombieland, No Country for Old Men ve True Detective gibi yapımların yanı sıra yaz aylarında gösterime girecek olan War for the Planet of the Apes filminde de yer alan Woody Harrelson'ın Han Solo filmi adının geçmeye başladığını belirtmiştik.

Bugün ise filmin yönetmenleri Woody Harrelson'ın filmde yer alacağını resmen doğrulandı. Oldukça yetenekli bir oyuncu ile çalışacakları için heyecanlı olduklarını dile getiren Phil Lord ve Christopher Miller, karakterin rolü hakkında bir bilgi ise vermiş değil. Daha önceki haberlerde Harrelson'ın Alden Ehrenreich tarafından canlandırılacak olan genç Han Solo'nun akıl hocası olabileceği belirtilmişti.

Game of Thrones serisinden hatırladığımız Emmilia Clarke'ın da yer aldığı filmin planlanan vizyon tarihi Mayıs 2018 olarak açıklansa da son zamanlarda gelen haberler bu tarihin Aralık 2018'e kaydırılacağı yönünde.


yorumlar (4)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 12.01.2017 23:27 (0)
o kadar lazım ki han solo filmi yani olmazsa olmaz... dünya hikaye varken hep eski çöpleri çıkartıp çiğneme derdindeler vizyonsuzlar... kotor'un sinematiklerinden bir kesit alıp film yapsalar ya
Seviye: 1
Taurrnil Stormael, 12.01.2017 16:31 (0)
Bu film spinoff serisinin ikinci filmi olacak değil mi? Rogue One, Han Solo, ...


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.