Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Code Vein

Yeni JRPG Code Vein'in platform detayları ortaya çıktı

Dark Souls esintilerine sahip olan oyun hangi platformlara gelecek?

Hürcan Köse - 21.04.2017 10:26
Hürcan Köse - 21.04.2017 10:26
Geçtiğimiz haftalarda Bandai Namco #PrepareToDine etiketi ile gizemli bir oyun tanıtmış ve daha sonra da bu oyunun Dark Souls esintilerine sahip, God Eater tarzı bir oyun olacağını öğrenmiştik. İki oyunun birleşimi gibi, farklı bir yapım haline gelecek olan Code Vein'in henüz hangi platformlara geleceğini bilmiyoruz ancak yapılan yeni basın toplantısında bu konuya dair ilginç bilgiler gün yüzüne çıktı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Yapılan açıklama oyunun "büyük ev konsollarına" çıkacağını söylüyor. Verilen detaylara göre ayrıca oyun büyük, bağlantılı bir dünyayı da içinde barındıracak. Burada oyunun ilk parti olarak yalnızca konsollara çıkacağını ve aralarında da cross-play özelliğinin olacağını düşünebiliriz. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Ancak oyunun God Eater yapımcısından çıktığını ve God Eater'ın da daha sonra Steam aracılığı ile PC'de yer aldığını düşünürsek firmanın PC'ye pek de soğuk bakmadığını söyleyebiliriz. Tabii bunun God Eater satışları ile de alakası olacak.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Editör Notu: Neden bilmiyorum ama bir SoulsBorne hayranı olarak Code Vein bayağı hoşuma gitti. Evet, görseller sizin deyiminiz ile çok anime. Ancak bu görselleri atmosfere iyi bir şekilde yedirirlerse ortaya tasarım açısından güzel şeyler çıkabilir. Firmanın göğsünü gere gere "biz Dark Souls'u örnek aldık" demesi içimde bazı umutların yeşermesine sebep oluyor. Miyazaki-san bu yapım hakkında ne düşünüyor çok merak ediyorum.

yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.