Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲
haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Sonic Forces

Yeni Sonic oyunu resmi olarak duyuruldu

Sonic Forces geliyor

Hürcan Köse - 17.03.2017 10:02
Hürcan Köse - 17.03.2017 11:01
Sega, bugün Austin SXSW'de gerçekleştirilen bir panelde adı daha önce Project Sonic 2017 olarak geçen oyunu resmi adı ile duyurdu. Sonic Forces adlı yeni oyun, Nintendo Switch de dahil tüm yeni nesil platformlara geliyor. Oyunun daha önce Sonic Forces adını alabileceği ancak henüz kesinleşmediği verilen bilgiler arasındaydı. Görünüşe göre bu isim yeni oyuna en uygun isim olmuş.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Önceden bir fragmanı ile karşılaştığımız yeni oyuna dair bugün yayınlanan görselde post-apokaliptik bir dünya ile karşı karşıya olan mavi kirpimizi görüyoruz. İkonik karakteri yeni nesilde nasıl bir pozisyonda göreceğiz bilinmez ancak kendisini bayağı bir özlediğimiz kesin. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.


Sonic Forces PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarına 2017'nin sonlarına doğru çıkacak. Eğer daha önce yayınlanan fragmanı izlemediyseniz aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler! Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 20.03.2017 13:14 (0)
MK Okuru, 18.03.2017 21:19 (0)
Modern 3D grafik ve 2D oynanis, bu oyunun ihtiyaci olan tek sey bu baska bisey degil...

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.