Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
sinema

Merlin'in Kazanı > Sinema > The Walking Dead (TV)

Yeni Walking Dead bölümünün ilk 4 dakikası yayınlandı

Gerilim tırmanıyor!

Ersin Kılıç - 11.02.2016 14:44
Ersin Kılıç - 11.02.2016 14:43
Öncelikle uyarımızı yapalım. Yazının bundan sonrası ve tabi ki video, Walking Dead'ı güncel olarak takip etmeyen izleyiciler için Spoiler, yani keyif kaçırıcı olabilir.

Sezon arasına giren Walking Dead dizisi bu Pazar yayınlanacak yeni bölümü ile tekrar karşımıza çıkacak. Daha önce açıklandığı gibi Negan karakterinin diziye girecek olması özellikle bu karakteri çizgi romandan bilen izleyiciler için oldukça heyecan verici. Jeffrey Dean Morgan tarafından canlandırılacak olan Negan karakteri muhtemelen bu bölümde gözükmeyecek ama adı bile gerilimi yükseltecek gibi gözüküyor.

Dizinin son fragmanlarında Daryl, Sasha ve Abraham'ın Negan'ın adamları tarafından durdurulduğunu görmüştük. İşte bugün yayınlanan ilk 4 dakika daha önce yayınlanan bu fragmanların biraz daha uzatılmış versiyonu olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle sonlara doğru gerilim yavaş yavaş tırmanmaya başlamış. Daryl ve ekibi bu durumdan nasıl sıyıracak açıkçası merak ediyorum.

yorumlar (2)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 11.02.2016 23:41 (0)
Dizide heyecanlı birşey olmuyor artık. Sahneler birbirini tekrarlıyor


Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.