Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Sinema

Yeni Wolverine kim olur tartışmaları başladı bile

Daha Logan'ın etkisinden çıkamadık, ne bu acele?

Onur Güner - 06.03.2017 17:48
Onur Güner - 06.03.2017 18:47
Marvel evreninin 3 gün önce vizyona giren Wolverine serisinin yeni filmi olan ve Hugh Jackman'ın son kez Wolverine olarak karşımıza çıktığı Logan sinemalarda çok sevilmiş ve çok güzel tepkiler almıştı. Özellikle sahip olduğu aksiyon ve macera yanında dram konusunun da güzel bir şekilde işlenmiş olması gerçekten ben de dahil Wolverine hayranlarını derinden etkiledi. Gişede de büyük başarı yakalayan Logan, yapımcılarının da yüzünü bir hayli güldürdü. Ancak filmin daha etkisi geçmemiş iken Wolverine hayranları arasında bazı Marvel forumlarında tartışmalar başladı. Zira açılan bazı konularda hayranlar yeni Wolverine olarak kimi görmek istediklerini belirttiler. Hatta bazı platformlarda hayranların bu konuda tartışmaya bile girdiği oldu. Zira Wolverine hayranlarının bir kısmı henüz bunun için çok erken olduğunu belirtip Hugh Jackman'ı ne çabuk unutulduğunu savundular ancak bazı kısım ise usta oyuncu Hugh Jackman'ın yerinin asla dolmayacağını ama yeni Wolverine'nin kim olacağının da yapımcı şirket 20th Century FOX'un fazla uzatmadan bir an önce seçmesi gerektiğini söylediler. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Açılan konularda ise en çok olumlu tepkiler alan Supernatural dizisinden tanıdığımız Jared Padalecki ve Hint sinemasının vaz geçilmez ismi Shah Rukh Khan oldu. Bildiğiniz gibi Hugh Jackman yaptığı bir açıklamasında içinin son derece rahat olduğunu ve kendisinden sonra Wolverine'yi Shah Rukh Khan'ın canlandırmasını istediğini belirtmişti. Hal böyle olunca kahramanımızın hayranları da FOX stüdyosunun Hintli aktörle çalışması gerektiğini düşünüyorlar. Ayrıca diğer hayranlar da gönlünden geçen isimleri her ortamda paylaşıyorlar. En çok paylaşılan ve beğenilen 10 isme galerimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca şu an belki çok erken ama bakalım yeni Wolverine karakterini FOX stüdyosu kime emanet edecek bekleyip göreceğiz. Sizce yeni Wolverine kim olmalı?

yorumlar (47)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 18.03.2017 16:33 (0)
Marvel Comics de wolverine nin klasik kostümünü x-23 e giydirdiler zaten. Filmde de olduğuna göre öyle devam edebilirler edeceklerse.
Ama ne kadar tutar bilinmez. Bundan sonra da kim gelirse gelsin bir Hugh Jackman olamaz.
MK Okuru, 26.04.2017 21:00 (0)
Illuminati mutlaka bu rol içinde Kristen Wiig ismini düşünmüştür. Ne varsa artık bu kadında, gözümüze, gözümüze sokup duruyorlar. Komik olmayan bu komedi oyuncusu, kesin baronlardan birinin metresi veya kuzeni falan.
MK Okuru, 13.04.2017 16:28 (0)
bu ne hepsi çok genç wolverin daha yaşlı olmalı ama hugh jacman ın yeri dolmaz
MK Okuru, 13.04.2017 16:26 (0)
bence liam hemsworth olur ama çok genç görünüyor hugh jackman a kıyasla bence hugh jackman ın yeri dolmaz
MK Okuru, 28.03.2017 22:21 (0)
bu kişilerin hiç biri logana uymaz ama tek kişi sadece tek bir kişi TOM HARDY
MK Okuru, 28.03.2017 22:21 (0)
bu kişilerin hiç biri logana uymaz ama tek kişi sadece tek bir kişi TOM HARDY

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.