Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > Crash Bandicoot

Yenilenen Crash Bandicoot için ekran görüntüleri sızdırıldı

Güzel duruyor

Ersin Kılıç - 14.02.2017 10:47
Ersin Kılıç - 14.02.2017 10:47
Playstation markası ile özdeşleşen Crash karakterinin duyurusu ile E3 2016 fuarında karşılaşmış ve Crash Bandicoot N-Sane Trilogy duyurusu yapılmıştı. Serinin daha önce çıkan oyunlarını yenilenmiş grafikler ile göreceğimiz oyun için ekran görüntüleri sızdırıldı.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Sızdırılan bu görüntüler oyun içerisinde yer alacak olan Crash Bandicoot 2 bölümlerine ait. Ekran görüntülerine baktığımızda oyunun günümüz oyunlarına göre çok parlak olmasa da remaster olarak düşündüğümüzde oldukça iyi gözüktüğünü söyleyebiliriz. Crash havası sonuna kadar korunmuş en azından. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Görüntülerin en dikkat çeken noktası ise şüphesiz Crash'ın kendi tasarımı ve vermiş olduğu tepkilerde gizli. oldukça başarılı duruyor. Sızdırılan bu görüntülere aşağıdaki görsele tıklayarak göz atabilirsiniz.


yorumlar (5)
MK Okuru
 
 
 
MK Okuru, 29.03.2017 16:56 (0)
Biraz daha canlılık daha bir özgür dünya sunmaları gerekirdi. Bliyorum Crash ın çok çok önceki serilerini Remake etmişler ama sonuçta aradan bunca yıl geçmiş ve open-world tarzı sunmamaları bir nevi ayıp .
Seviye: 0
Beglo, 15.02.2017 16:39 (0)
Bu aralar her haberi merlinin kazanından araklamış gibisiniz merlin bey
MK Okuru, 15.02.2017 10:17 (0)
Siz buna iyi mi diyorsunuz.. grafikler PS2 den kırpılmış... crash bile kare kare görünüyor..

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.