Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
▲ Reklamı Kapat ▲

haber

Merlin'in Kazanı > Haberler > BlizzCon 2016

ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını denedik

BlizzCon'a yanımızda bir de ZTE Blade v7 Lite götürdük

Hürcan Köse - 14.11.2016 10:18
Hürcan Köse - 14.11.2016 10:17
Çok renkli görüntülerle geride bıraktığımız Blizzcon 2016'dan genel tüm haberleri siz okurlarımız ile paylaştık. Blizzcon'a gitmişken fırsat bu fırsat deyip yanımızda ZTE'nin yeni telefonu Blade v7 Lite'ı da götürdük ve telefonun ön kamerasını direkt olarak etkinlik alanında denedik.Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Fiyat-performans oranıyla öne çıkan ZTE Blade v7 Lite, oyuncular tarafından da merak edilen, fiyatı ile de cep dostu olan bir telefon modeli. Günümüzde artık telefonların en önemli özelliklerinden birisi, sizin de bildiğiniz üzere ön kamera, yani gündelik adıyla selfie kamerası. ZTE Blade v7 Lite, bu konuda gayet güzel bir performans sunuyor. Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Blizzcon 2016'da ZTE Blade v7 Lite'ın ön kamerasını kullanarak çektiğimiz selfieleri galerimizden görebilirsiniz. Eğer ZTE Blade v7 Lite'ın tarafımızca yapılan incelemesini de görmek isterseniz sizi inceleme ve teknik özellikler sayfamıza da bekliyoruz.


yorumlar (1)
MK Okuru
 
 
 

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.