Üye Girişi
Beni Hatırla
Üye ol! Şifremi unuttum!
  Haber   Oyun Galerileri   e-Spor   Teknoloji   Sinema/TV   Forum
 
   
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
   
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
 
Youtube içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
 
Google+ içeriği buraya gelecek, dertler bitecek.
favori oyunlar

Favori oyunu bulunmamaktadır.
reklam
oyun sistemi

Oyun sistemi belirtilmemiştir.
reklam

kişisel bilgiler

Üyelik Tarihi: 21.12.2015

Mesaj Sayısı: 702

son yorumlar

Batman filmi iyice ortada kaldı!

21.02.2017 13:07

Batman daha gerçekçi havada da yapılabilir, fantastik havada da yapılabilir. Hangi yol tercih edilirse izleriz bu kadar basit. Fantastik film sevmeyenler kusura bakmayın da insanların fikirlerine saygı duymalısınız. Sırf fantastik filmleri sevmiyorsunuz diye Nolan'ın Batman'i iyi diyemezsiniz. Bugüne kadar izlediğim bütüm Batman filmlerini severek izlemişimdir.

Horizon: Zero Dawn

21.02.2017 12:55

Oyunda adını koyamadığım bir bağlayıcılık var. Boş boş dolaşsanız da sürekli aynı şeyleri yapsanız da sıkılmıyorsunuz. Far Cry Primal'de de ben bunu gördüm. Ama hiç bahsetmemişsiniz.

John Wick 2 - İnceleme

17.02.2017 09:13

1-Film sinemada izlenecek filmler kategorisinde değil. 2-Tek adam 500 kişiyi öldürüyor. Polat Alemdar (ki hiç izlemem) neden bu kadar eleştiriliyor ? 3-Filmde son belli. Bir senaryo yok bu yüzden klasik, klişe bir aksiyon filmi. Toparlarsak, evinizde izleyeceğiniz bir film. İzle, unut ve bitsin gitsin.

Red Dead Redemption 2, PC'ye gelebilir!

17.02.2017 09:11

Gamepad ile vahşi batı oyunu oynamak mı ? Bunun neresi avantaj ? Yahu GTA 5'i gamepad ile oynamıştım. PC'ye çıkmamıştı daha. Yok abi aman kalsın dedim. Sadece God Of War için işi gücü bırakıcam 1400 TL vereceğim. Veya Red Dead için.

For Honor'da 2-3 kişiyle baş etmek mümkün mü?

16.02.2017 16:47

Yaş 30... Böyle oyunlar saçma geliyor artık. Adama darbe vur ışık çıksın. Zırhta iz yok, fizik motoru yok birşey yok ne bileyim gerçekçi gelmiyor. Bunu oynamak yerine chivalry veya mount and blade oynamak daha mantıklı geliyor. Zaten online oyunlardan da birşey anlamam. Amaç ne ? Hiç bitmiyor. Hiç bitmeyip de zevkli olacak tek şey hayattı :)
puan verdiği oyunlar
en beğenilen yorumlar

Recep İvedik 5'in tartışılan sahnesi kaldırıldı

23.01.2017 12:08

İnsanlar dışarıda birbirine düşman gibi davranıyor. Herkes(özellikle büyük şehirlerde) birisinin ayağını kaydırma peşinde. Hak yemeyen insan gördüğümüzde bu yüzden mutlu oluyoruz. Gündelik hayatımızda bazı küfürler artık cümlenin öğesi gibi olmuş. Bel altı espiri yapmaya bayılıyoruz. Futbolcuya ana avrat küfür edenler, futbolcu kavgacıysa onu en ahlaksız ilan ediyor. Bu kitle nedense kendi yaptığı veya arkadaşlarının yaptığı davranışları normal karşılıyor fakat bir mecrada görünce birden ahlak abidesi kesiliyor. Filme gelirsek, Son filmde telefonla ünlüleri aramaya çalışması inanılmaz komikti. Bunun gibi 30 yılın patlaması, psikolog o kadar parayı sana verirsem zaten psikolojim bozulur, cin çıkartma seansı gibi komik sahneler var. Bu kadar yerden yere vurmayın. Entel magandalar sizi. Sanki bir tek sizin mizahınız kaliteli değil mi ? Rema bu eleştirim sana değil ama yazdıklarını okuyunca bunlar aklıma geldi.

Şimdi de Playstation 4'ü Atatürk ile kapladılar

12.01.2017 16:30

Hiç gerek yok. Atatürk'ün bir ağırlığı var böyle kalitesiz herhangibir tüketim objesinde kullanmaya gerek yok.

İddialara göre GTA 6'nın karakteri ve haritaları belli oldu

29.12.2016 12:28

Neden oynayıp bitiren istisnasız herkes Witcher 3'e çok güzel oyun diyor ? Veya Skyrim için ? Neden acaba ? Biraz empati. gta 5 için böyle denmiyorsa ortada sıkıntı vardır. Bunun tartışması yok. Witcher 3 güzeldi ama..... diye başlayan bir tane eleştiri yokken (Oyunu oynayıp bitirenleri kast ediyorum) gta 5 güzeldi ama diye başlayan yüzlerce eleştiri var. Bir tane mi insan çıkmaz witcher 3 bitirdim çok güzeldi ama şöyle eksikleri vardı diye ?

Sony Türkiye'den Microsoft'a tarihi ayar

25.01.2017 11:05

Eksi verdiğinize değil, eksi vermişken bilgi paylaşmamanıza üzüldüm.

Porno sitesi E3 2016'ya katılacağını duyurdu

03.06.2016 16:54

Bazı dindar arkadaşların da haberi olsun. Yalana, hak yemeye karşı bu kadar duyarlı değilsiniz. Duyarlıysanız da hiç belli olmuyor. Bir tek alkol ve seks konusunda bu kadar hassassınız.

Merlin'in Kazanı, Radore'de barındırılmaktadır.


YASAL UYARI!: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya makale/metinlerin tüm hakları Merlin'in Kazanı'na aittir. Kaynak gösterilse dahi hiçbir içerik önceden özel izin alınmadan kullanılamaz. Bu makale/metin veya yazılar sadece Merlin'in Kazanı tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak iletilebilir ve/veya bunlardan alıntı yapılabilir.