1 milyondan fazla kişi Area 51 baskınına hazırlanıyor

1 milyondan fazla kişi Area 51 baskınına hazırlanıyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.07.2019 - 11:23
"Hepimizi birden durduramazlar"

Area 51'i eminim duymuşsunuzdur. Hava Kuvvetleri üssü olarak belirtilse de Amerika'nın en büyük gizemlerinden biri olan ve hakkında onlarca teori üretilen bu bölgenin uzay ve uzaylı çalışmalarını yürüttüğü yıllarca iddia ediliyor. İşte büyük bir çoğunluk bu bölgenin gizemini çözmek için harekete geçmiş durumda.

1 milyondan fazla kişi Area 51 baskınına hazırlanıyor

İnternet gerçekten de bazen çok eğlenceli bir hal alabiliyor. Çünkü 1 milyondan fazla kişinin katılmak istediği bu eylem şimdiden internetin en büyük ve eğlenceli olaylarından biri haline gelmeye başladı. Reddit ve 9gag gibi platformlarda hakkında onlarca video, gif ve görsel paylaşılan bu baskın için her geçen gün katılımcı sayısı da artıyor. Üstelik bu baskına bazı ünlü isimler de katılmaya başladı. Tabi etkinlik dünya genelinde başlatılınca katılımcı sayısı bir hayli fazla olmuş. Bu sayının planlanan 20 Eylül tarihine kadar daha da artması bekleniyor. "Hepimizi birden durduramazlar" sloganı ile yola çıkılsa da eyleme kaç kişinin katılacağı ise merak konusu.

Herşeye rağmen 20 Eylül'de büyük bir kalabalığın bölgede toplanması da büyük bir olasılık. Bu olasılığı düşünen Hava Kuvvetleri ise gerekli önlemleri alacakları konusunda uyarılar geçmeye başladmış durumda. 

Yorumlar 18
MK Okuru
MK Okuru 27.11.2020 17:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.07.2019 20:48
bu bilgiyi biz burada okuduysak adamlar şimdiden önlemini alıp kim bilir nasıl örtpas etmişlerdir bile.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2019 18:09
İstedikleri kadar kalabalık gelsinler, oraya 2 tank konulmasına bakar. Gerçek hayatta öyle palete t-shirt sıkıştırdım tank durdu, bıçak çektim tank kaçtı olmaz. O ancak, tank gösteri amaçlı oradaysa olur. Onun dışında gerçek dünyada bir tankı ancak tanksavar vs durdurabilir.
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2019 19:18
aynen o tiyatroydu ölen insanlarda tuzağa düşürüldü
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 20.07.2019 12:13
Gerçekten böyle bir şey olsaydı kimse silah zoruyla müdahale edemezdi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 18.07.2019 14:00
bu koskoca evrende bizim galaksimiz bir noktadan ibaret yani baska birsuru galaksi var bu milyarlarca isik yili buyuklukteki evreni allah sadece biz yasayalim diye yaratmadi baska trilyonlarca gezegen var illaki bunlardan yarisindan fazlasinda yasanilabilirlik mevcuttur bana bu isimle yanitlayin @R
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2019 16:57
Gözü pörtlek patates kafalı uzaylı mı olur lan başka varlıklar vardır da koca uzay da hiç böyle olacaklarını sanmıyorum eciş bücüş bunu böyle tasvir eden kimse, ya kafası güzelmiş ya da hayal gücü fazla taşmış. Amerikanın uzaylı falan yakaladığı uydurma kendi propagandalarını yapıyorlar uzaylıyı nah
etemelkuran
etemelkuran 17.07.2019 14:13
@sukru83, bu uydurmacalar dünya üzerinde bir kesim ırkçıların "biz sizden çıkmadık" uzaydan geldik , sizi yönetmeye geldik teorisini oturtmak için uydurulmuş şeyler. Nordic, İskandinavyada yaşayan insanlara denir. Buradan bakıp onların Dünya'yı yönetmek üzere geldiği iddia ediliyor.
Homo sapiens türü Afrika'dan çıkıp, buralardan çok daha önceden ayrılmış Neanderthal Denisovan gibi diğer türlerle karışması sonucu günümüz diğer insanları oluşmuş. Floriensis insanı da Uzak Doğu insanlarından kısa boylu olanları anlamamızı sağlıyor.
ugurlsm
ugurlsm 16.07.2019 17:46
sukru83 daha uzayda bizden başka hayat keşfedebilmiş değiliz sen ise uzaylıların varlığını bile geçtin türlerini anlatıyorsun. Ne kullanıyorsun bu kafa için?
Ciddi ciddi inanıyor musun yani buna. Bir de teori diyorsun teori mi olur öyle?
Varsayımdır o en fazla ki bir yerden uydurma varsayım
sukru83
sukru83 15.07.2019 21:18
patates kafalı gri uzaylılara GRİ ler deniliyor. bazı teorisyenlere göre dünyanın düşmanı bu ırk çünkü bizi kontrol altında tutmak gibi bir dertleri var. kaçırma olaylarının kaynağında da bunlar var genelde. Bir de NORDIC ler var. bunlar da insana çok benzeyen, hatta türümüzün ilerlemiş ve ve daha zeki haliler. elf gibi düşün.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×