1/32

10 soruda Merlin'in Kazanı ekibinin oyuncu kimliği

Merlinin Kazanı 30.08.2010 - 16:49
Merlin'i daha yakından tanımak istiyor musunuz?
Oyun sektörü… Dışarından bakıldığında bir çok yetişkine boş (!), gereksiz (!) ve yersiz (!) gelen ancak dünyanın en önemli eğlence sektörlerinden biri haline gelmiş olan bir sektör. Eğlence sektörleri arasında belki de en çok eğlendiren sektör. Bu sektörün belki de bu kadar büyümesinin sebebi her sektörde olduğu üzere üretenlerin başarılı ürünleri, etkili çalışmaları ve bilinçli tüketicilerdir.

Bizler “Merlin’in Kazanı” ekibi olarak sizlerle 7 yılı aşkın bir süredir beraberiz. Bizler bu sektörün çalışanları olarak en alt kademimizden en üst kadememize kadar sizlere elimizden gelen hizmetin en iyisini vermeye çalışıyoruz. Sizlerle birlikte, biz bu sektörün bu ülkedeki en büyük ailelerinden biri olmayı başardık ve büyümeye de devam edeceğiz.

Bizleri zaman zaman yazılarımızla, zaman zaman haberlerimiz/hilelerimizle tanıdınız. Forumlarda bizlerle beraber olan okuyucularımız bizleri belki daha çok tanıma imkânı buldu. Bizler, insanların birbirilerini tanıdıkları, birbirileri hakkında daha çok fikir sahibi oldukları ortamlarda daha iyi işler ortaya çıkarttıklarına inanmaktayız. Bu nedenle aşağıdaki 10 soruyu ekibimizde bulunan herkese sorduk. 10 sorudaki hedef size video oyunlarla ilgili içerik sağlayan kişilerin oyuncu kimliklerini tanıtmak.

Kısaca, amacımız bizleri size daha çok tanıtmak ve sizlerle daha çok iç içe olarak daha iyi işler başarmak. Bizler, “Türkiye’nin En Değerli Okuyucu Kitlesi”ne kendimizi tanıtmak ve onlarla beraber büyük bir aile olmaktan çok mutluyuz…

1-Hangi oyunları oynarsınız ve en çok sevdiğiniz oyun türleri hangileridir ?

2-En vazgeçilmez oyununuz hangisi ve neden ?

3-Son zamanlarda oynadığınız oyunlar nelerdir ?

4-Platformlar hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Platform tercihiniz hangileri ve neden ?
5-Oyun dışında hobileriniz nelerdir ?

6-Bir oyun yapımcısı olsanız ne tür bir oyun yapardınız ?

7-Sitede görevli olmanın kolaylıkları ve zorlukları nelerdir ?

8-Takip ettiğiniz yerli-yabancı oyun siteleri ve dergileri var mıdır? Varsa hangileridir ?

9-Üyeler ve ekip arkadaşlarınız hakkındaki düşünceleriniz nelerdir ?

10-Merlin’in Kazanı sizin için ne ifade ediyor ?