Reklam

1999 yılının 1 Aralık tarihinde faaliyete geçen Merlin'in Kazanı, Türkiye'nin en güncel ve hızlı oyun haberleri sitesidir. Her ay binlerce farklı içerikle ziyaretçilerine hizmet veren platform, oyun dünyasıyla ilgili en detaylı haber, rehber, inceleme ve teknolojik önerileri sunmaktadır. Oyun meraklılarının ilk tercihi olan Merlin'in Kazanı, sektördeki haberlere sağlam bir referans kaynağı olmuştur.

Merlin'in Kazanı platformunda reklam çalışması yapmayı düşünüyor ya da oyununuzun tanıtımı ve pazarlaması konusunda nasıl destek olabileceğimizi öğrenmek istiyorsanız, Publisher Network tarafından pazarlaması gerçekleştirilen web sitemizi inceleyebilir ya da sales@publisher-network.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Diğer konularda iletişim için mektup2@merlininkazani.com adresimizi kullanabilirsiniz.

----------

Launched on December 1, 1999, Merlin'in Kazanı is Turkey's most up-to-date and fastest gaming news website. Serving its visitors with thousands of different content every month, the platform offers the most detailed news, guides, reviews and technological suggestions about the gaming world. The first choice of gaming enthusiasts, Merlin'in Kazanı has become a solid reference for news in the industry.

If you are thinking of advertising on Merlin'in Kazanı platform or if you want to learn how we can support you in the promotion and marketing of your game, you can check our website, which is marketed by Publisher Network, or you can send an e-mail to sales@publisher-network.com.

You can use our address mektup2@merlininkazani.com for further communication.