10. yaşında PS2'ye Sony'den açıklama

Metin Çatalkafa
Metin Çatalkafa 24.11.2010 - 18:15
Sony'nin aklı fikri PS3 satışlarında
Bugün, efsane oyun konsolu Playstation 2 Avrupa'da 10. yaşını doldurdu. Bu anlamlı günde Sony Avrupa patronu Playstation 2 ile Playstation 3'ün satışları hakkında açıklamalar yaptı.

10. yaşında PS2'ye Sony'den açıklama
Sony Avrupa kurucu başkanı Chris Deering, Playstation 3'ün Playstation 2'den daha fazla satabileceğini söyledi. Playstation 3 Slim'i uzunca bir süre piyasada göreceğimizi belirtti. Playstation 2 şu ana kadar dünya çapında 147.6 milyon sattı. Playstation 3'ün ise şu an dünya çapındaki satış miktarı 41.6 milyon. Acaba Playstation 3 konsolu 10.yaş gününde 147.6 milyon satışı gerçekleştirebilecek mi? Bunu zaman gösterecek.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 29.05.2023 18:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
10. yaşında PS2'ye Sony'den açıklama

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×