10 Yıl önce Merlin #3

10 Yıl önce Merlin #3

Mert Günhan
Mert Günhan 16.05.2013 - 17:15
Öyle bir zaman geçer ki
Öyle bir zaman olur ki! Merlin'in Kazanı'ndan 14 yıllık yayın hayatında kimler geldi kimler geçti. Şüphesiz hepsi öyle ya da böyle siteye bir şekilde izini bıraktı, yazılarını çaktı! İşte bu ufak nostalji köşemiz sizlere bu yazarlarımızı hatırlatmak, ufak bir zaman yolculuğuna çıkmak için her hafta sizlerle olacak! Şimdi çok beklemeden hemen zaman tüneline girelim!

Eski ekran kartlarını hatırladınız mı? Matrox, Voodoo...İşte o dönemlerde Ati'de vardı tabii ki. Duke Nukem: Manhattan Projekt oyunuyla birlikte gelen bu ekran kartının incelemesini ise Ulaş Çöğendezoğlu yapmış. Ellerine sağlık Ulaş!

10 Yıl önce Merlin #3
The Hulk İncelemesi

Yeşil Dev'in 10 yıl önce bir oyunu vardı. Erdinç Yılmaz'ın incelediği bu Hulk oyunu Merlin'den 85 puan alarak oldukça şaşırtmıştı. Genelde çizgi romanların ve filmlerin oyunu kötü olur kabul fakat o zamanlar Spider Man'in konsol oyunları gibi bizleri gerçekten çok şaşırtan yapımlarla karşılaşabiliyorduk.

10 Yıl önce Merlin #3
International Superstar Soccer 3

Yine Erdinç Yılmaz, yine bir inceleme. "International Superstar Soccer 3 FIFA'yı tahtından indirebilecek mi?" diye sormuş Erdinç. Tabii o zamanlar şartlar farklı, dünya farklı. Geriye dönüp bakıyoruz indirebilmiş mi? İndirememiş, böylesine bir zaman tüneline girip beklenen sonuçları görmek hayatta bazı şeylerin değişmeyeceğinin bir çeşit göstergesi olabilir mi dersiniz?


10 Yıl önce Merlin #3
Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 30.11.2020 03:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×