1000 saatlik RPG geliyor!

1000 saatlik RPG geliyor!

Özgür Yıldız
Özgür Yıldız 27.08.2013 - 10:58
Bu Japonlar çıldırmış olmalı.
Daha önce karşımıza Ni No Kuni'yle çıkan Level 5, bu sefer "1000 saatlik RPG" olarak nitelendirilen bir oyunla geliyor. WonderFlick isimli oyunda oyuncular kendi benzersiz kahramanlarını yaratarak fantastik bir dünyada ilerleyecekler.

Oyunun Android, iOS, PS3, PS4, PS Vita, Wii U ve Xbox One versiyonlarının cross-save özelliği olacağı, platforma özel versiyonların kendine ait içerikleri olacağı da belirtiliyor. WonderFlick'in PS4 ve Xbox One versiyonlarının akıllı telefon ve tabletlerle birlikte ikinci ekran fonksiyonu da olacağı Level-5 tarafından açıklandı.WonderFlick'in müziklerinin Final Fantasy bestecisi Nobuo Uematsu tarafından yapılacağı ve karakter tasarımlarında FF13'ün tasarımında görev alan Nao Ikeda'nın bulunduğu belirtiliyor.

WonderFlick'in akıllı telefonlar için hazırlanan versiyonu ise Japonya'da Kasım ayında piyasaya çıkacak ve ücretsiz olacak. Konsol versiyonu ise 2014 içerisinde satışa sunulacak. WonderFlick'in batı ülkelerinde satışa çıkıp çıkmayacağı ise henüz bilinmiyor.
Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 23:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×