1000 yılın oyunu geliyor, Cube!

Emre Günen
Emre Günen 13.12.2010 - 12:54
Bu oyun, yeni bir çağın başlangıcı olabilir...
İnternet üzerinde sürekli yeni bir oyun haberi görüyor, heyecanlanıyor, çıkması için gün sayıyoruz. Bu sefer ki oyun ise o kadar iddialı ki, tanıtım videosunu izleyince insan, bir an evvel oyunu edinmek istiyor. Tüm dünyanın kaderi basit bir objenin elinde; küp!

Birbirinden ilginç bulmacalar ve büyük koni boss'u ile izleyenlerin kanını donduran bu oyuna kayıtsız kalmak imkansız.


Kim, neden ve nasıl hazırlamış bilmiyoruz, ama bu ilginç video oyunlara bakış açınızı değiştirebilir. Bizim değiştimedi, ama olsun...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 21.03.2023 13:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
1000 yılın oyunu geliyor, Cube!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×