1503 A.D tamamlandı

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
1503 A.D tamamlandı
EA firması yaptığı açıklamaya göre yeni oyunu 1503 A.D- The New World tamamlandı ve 24 Mart'tan itibaren Kuzey Amerika'dan başlamak üzere dağıtımı başlayacak. RTS türündeki oyun 16. yüzyıl civarlarında cereyan edecek ve koloniler kurarak gelişmeye ve en iyi olmaya çalışacağız. Koloni olarak büyürken ayrıca diğer koloniler ile de diplomatik ve ticari ilişkilerde de bulunacağız. Tabiiki kolonimizi korumak için gerekirse kara ve deniz savaşlarına girmemiz de gerekebilecek...
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 07:30
Kalan Karakter : 300 Gönder
1503 A.D tamamlandı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×