159 TL değerindeki Control, Epic Games'de ücretsiz oldu

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu 26.12.2021 - 20:10
Yılbaşına kadar her gün yeni bir oyunu ücretsiz vermeye devam eden Epic Games, 11. oyunu olan Control'ü ücretsiz olarak sunuyor.

Uzun bir süredir her hafta dağıttığı ücretsiz oyunlar ve düzenlediği büyük indirimlerle gündeme gelen Epic Games, yılbaşına kadar her gün bir 'Gizemli Oyun' ücretsiz dağıtacağını açıklamıştı. Toplamda 15 adet ücretsiz oyun dağıtacak olan Epic Games'in 11. gizemli oyunu da belli olmuş bulunuyor. 159 TL değerindeki Control, yarın saat 19.00'a kadar ücretsiz.

159 TL değerindeki Control, Epic Games'de ücretsiz oldu

Nedir bu Control? Remedy Entertainment tarafından geliştirilen ve 505 Games'in yayıncılığını üstlendiği Control, üçüncü şahıs bir kameraya sahip olan aksiyon-macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. İçerisinde bolca bilim-kurgu ve sürreal ögeler barındıran yapım, yozlaşmış bir varlık ile olan mücadelemizi konu alıyor. Gerek ilgi çekici tuhaf hikâyesiyle, gerek oldukça tatmin edici oynanışıyla dikkatleri üstüne toplayan oyun, sizlere güzel bir deneyim vadediyor.

159 TL değerindeki Control, Epic Games'de ücretsiz oldu

Epic Games ücretsiz oyunları nasıl alınır? Ücretsiz oyunlar sekmesine, buraya tıklayarak oldukça kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Daha sonrasında ise bir Epic hesabına ihtiyacınız olacak. Tamamen ücretsiz bir şekilde hesabınızı oluşturduktan sonra; ücretsiz oyunlar sekmesindeki oyunların üstüne tıklayıp, ücretsiz oyununuzu kütüphanenize kalıcı bir şekilde ekleyebilir ve dilediğiniz zaman oyununuza ulaşabilirsiniz.

Epic Games yılbaşı kampanyasında dağıtılan oyunlar

 • Shenmue III
 • Neon Abyss
 • Remnant: From the Ashes
 • The Vanishing of Ethan Carter
 • Loop Hero
 • Second Extinction
 • Mutant Year Zero: Road to Eden
 • Vampyr
 • Pathfinder: Kingmaker - Enhanced Plus Edition
 • Prey
 • Control
 • ?
Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2022 02:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.12.2021 00:38
daha önce vermişlerdi zaten
MK Okuru
MK Okuru 27.12.2021 19:00
Ee ne olmuş? Öncekindenkaçıranlar şimdi alırlar. Arkadaş siz hastamısınız? Her verilen oyuna bir kulp bulma peşindesiniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.12.2021 16:14
Nedense epicte o an aklıma gelen oyunlar harbi ücretsiz oluyo, epic pathfinder'ı vermiş miydi ya diye sordum bi baktım akşamına verdi aynı şey control için de oldu, kütüphane de alan wake'i görünce aklıma geldi ulan bedava verdiydi kaçırdıydık controlu dedim akşama bedava oldu :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.12.2021 23:05
hep bende olan oyunları veriyor köfteler. Sene sonunda assasin's creed valhalla verirlerse ağlarım gerçekten. O kadar para sayıp aldım. Age of 4 verirlerse gülerim. Çok pahalı oyun.
MK Okuru
MK Okuru 27.12.2021 13:10
kafa iyi galiba. valhalla? adam önceki 2 oyunu vermedi de direk valhalla verecek hem de ubisoft? birde age of 4 adam doğru dürüst indirim bile yapmamış mobil görünümlü oyuna 300 isterken bedava verecek? kardeşim sen CEO ları cırcır mı edicen? rüyalar güzel ama uyanma vakti.
MK Okuru
MK Okuru 27.12.2021 09:16
Firmalar son çıkardıkları oyunları bedava yapmazlar. Yani Age of 4 ve Valhalla imkansız. Ama biraz kahinlik konuşturursak, indirim oranlarına ve sürelerine bakınca Ghost Recon: Wildlands ile AC: Odyssey muhtemel son 2 büyük oyun. Anno1800 basic sürüm de olabilir 4. sezon duyurusu yeni yapıldı. :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.12.2021 00:33
Verdikleri oyunları bir daha bir daha veriorlar. Versinler almayanlarda alsın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
159 TL değerindeki Control, Epic Games'de ücretsiz oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×