16 kişiyi Minions 2: Gru'nun Yükselişi ön gösterimine davet ediyoruz

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 22.06.2022 - 15:08
Ön gösterime gitmeye hak kazanan sekiz kişi yanlarına alacakları bir arkadaşları ile birlikte Kirpi Minions 2: Gru'nun Yükselişi filmini herkesten önce izleyebilecek.

Merlin'in Kazanı olarak 16 takipçimizi merakla beklenen ve 1 Temmuz 2022'de gösterime girecek olan Minions 2: Gru'nun Yükselişi filminin ön gösterimine davet ediyoruz. Ön gösterime gitmeye hak kazanan takipçilerimizde sekiz kişi yanlarına alacakları birer arkadaşları ile birlikte Minions 2: Gru'nun Yükselişi filmini herkesten önce izleme şansına sahip olacaklar. 

16 kişiyi Minions 2: Gru'nun Yükselişi ön gösterimine daveti

Yarışmaya katılmanız için yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Merlin'in Kazani Instagram sayfasını beğenmek ve buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz gönderinin altına filme gitmek istediğin arkadaşını ya da ailenden birini etiketlemek. Bu özel gösterim İstanbul'da gerçekleşecektir ve gösterim öncesinde kazananları 28.06.2022 tarihinde yine sitemiz üzerinden duyuracağız. Dönüş yapan kazananlar ile sonrasında biletleri ile birlikte seans bilgileri de gönderilecektir. Herkese bol şans! 

16 kişiyi Minions 2: Gru'nun Yükselişi ön gösterimine davet ediyoruz

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.07.2022 10:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
16 kişiyi Minions 2: Gru'nun Yükselişi ön gösterimine davet ediyoruz

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×