176 Milyon satan Minecraft gelmiş geçmiş en çok satan oyun oldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 20.05.2019 - 10:03
Minecraft zirveye yerleşti

10 yıl önce hayatımıza giren Minecraft, aradan geçen on yılın ardından gelmiş geçmiş en çok satan oyun olmayı başardı. Geçtiğimiz hafta onuncu yılını kutlayan fenomen oyun, farklı platformlarda 176 milyon satarak en çok satan oyun oldu. Liderliği 1984 yılında piyasaya sürülen Tetris'in elinden alan Minecraft, en çok satan oyunlar arasında zirveye oturdu.

176 Milyon satan Minecraft gelmiş geçmiş en çok satan oyun oldu

176 milyon satan Minecraft oyun tarihinin en çok satan oyunu olmayı başardı. Geçtiğimiz hafta Pokemon Go benzeri bir Minecraft Earth'ü duyuran Mojang'da ve Microsoft'ta işler yolunda gidiyor. Mobil cihazlar için yapılan Minecraft Earth bakalım beklenen ilgiyi görecek mi.

 "Minecraft, her zaman yaratıcılığın ön planda olduğu bir oyun olmuştur. Ancak Minecraft Earth, kendinizi tamamen yeni bir boyutta ifade etme olanağı sunacak. Eserlerinizi paylaşın ve diğer oyuncuların yarattığı dünyalarda gezinin! Kapalı beta sürümünde oynamak için en az Android 7 veya iOS 10 çalıştıran bir mobil cihaz gerekir. Minecraft Earth, bildiğiniz ve sevdiğiniz çok sayıda yaratığın yanı sıra birkaç yeni yaratığı da ev sahipliği yapıyor" 

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 20.01.2022 01:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.05.2019 17:19
nooooooooooooooooooooooooo!!!!
MK Okuru
MK Okuru 27.07.2019 20:12
niye üzülüyon bence minecarft güzel bir hayata kalma oyunu
Kalan Karakter : 300 Gönder
176 Milyon satan Minecraft gelmiş geçmiş en çok satan oyun oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×