19 TL değerindeki oyun Epic Games Store'da ücretsiz oldu

19 TL değerindeki oyun Epic Games Store'da ücretsiz oldu
Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 23.12.2019 - 09:29
Epic Game Store ücretsiz oyun kampanyası devam ediyor.

Epic Games Store ücretsiz oyun kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Aralık ayı sonuna kadar sürecek olan kampanya kapsamında 12 adet oyun verilecek. Her gün verilen yeni oyunlara bir yenisi daha eklendi. Little Inferno Epic Games Store'da ücretsiz oldu. Ücretsiz Little Inferno için buraya tıklayabilir ardından Epic Games Store hesabınızla giriş yaparak AL yazan butona tıklayıp ücretsiz Little Inferno'yu Epic Games Store kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 

19 TL değerindeki oyun Epic Games Store'da ücretsiz oldu

Little Inferno Epic Games Store'da ücretsiz oldu. Oyun Epic Gmes Store'da 19 TL Steam'de ise yüzde 75 indirimle 6,25 TL'ye satılıyordu. Oyunun tanıtım yazısına aşağıdan göz atabilirsiniz. 

"Yeni Little Inferno Entertainment Fireplace ürününüz için tebrikler! Alevlenen kütükleri, çığlık atan robotları, kredi kartlarını, pilleri, patlayan balıkları, dengesiz nükleer cihazları ve küçük galaksileri yakın. Bir Şeyler Yanıyor... Yeni Little Inferno Entertainment Fireplace ürününüz için tebrikler! Alevlenen kütükleri, çığlık atan robotları, kredi kartlarını, pilleri, patlayan balıkları, dengesiz nükleer cihazları ve küçük galaksileri yakın. Bacanın üzerinden en yukarılara ve duvarın diğer tarafındaki soğuk dünyaya bakmakla ilgili bir macera.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 3.04.2020 22:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.12.2019 00:52
verdiği oyunlara bak hizaya gel... 1 tane AAA kalite bir oyun hadi bari AA olsun oda yok çeri çöpü kimsenin almaya tenezzül etmediği hatta parası 19tl bile etmeyecek ki bazıları güya 60 39 tl filan.. bunlarla mı steam den beni soğutacak hahayt kargalar güler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.12.2019 13:09
Allah razı olsun . metronun yeni oyununu 64 liray aldım bende teşekkür olarak. birde hawai shakedown
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir