1C Company, Royal Quest'i duyurdu

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.10.2010 - 12:01
Firmanın ilk MMORPG oyunu geliyor
Çıkardığı oyunlarla genellikle eleştirilere maruz kalan 1C Company, ilk MMORPG oyununu duyurdu. Royal Quest'in 2012 yılında raflarda olması bekleniyor. Yapım, Aura evreninde geçecek, King's Bounty ve Space Ranger serilerinden tanıdık olan karakterleri barındıracak. PvP ve PvE gibi oyun modları da bulunacak olan fantastik MMO türündeki oyunun nasıl bir başarı yakalayacağı ise, şimdiden merak konusu. Yeni detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız.

1C Company, Royal Quest'i duyurdu
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 08:59
Kalan Karakter : 300 Gönder
1C Company, Royal Quest'i duyurdu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×