200 Dolar'a 51 bin dolarlık arabayı sattı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 25.08.2010 - 15:59
Siz olsaydınız ne yapardınız?
Bu yıl düzenen Quakecon fuarında büyük ödül olarak 2011 model Ford Shelby Mustang araba hediye edildi. Peki, sahibi kim oldu dersiniz? Quakecon 2010'da ilginç bir gelişme yaşandı. Araba için öncelikle bilet dağıtıldı. Böylelikle kazanan bilet anons edilince arabanın sahibi de belli olacaktı. Quakecon'a katılan konuklardan biri, 200 dolar ödeyerek başkasının biletini satın aldı. Kısa süre sonra da duyuru yapıldı ve o bilet, arabaya giden yolu da açmış oldu.

Yani kısacası arkadaşımız, 200 dolar ödeme karşılığında 51 bin dolarlık arabayı satmış oldu. Siz olsaydınız ne yapardınız? İlgili videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:34
Kalan Karakter : 300 Gönder
200 Dolar'a 51 bin dolarlık arabayı sattı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×