2000 dolara koleksiyonluk World of Warcraft sattı

Mahmut Saral
Mahmut Saral 11.10.2010 - 12:35
Para, para, para, daha çok para
Dünyanın en büyük online satış sitelerinden Ebay'de çoğu oyuncu için hayal olarak nitelendirilebilecek bir satış gerçekleşti. World of Warcraft'ın koleksiyonluk özel sürümü, tam 2 bin dolara satıldı. Paketin en önemli özelliği ise, 2004 yılında çıkmış olmasına rağmen hiç açılmamış, yani sıfır nitelikte olması. Ne diyelim, oyun fanlığı bazen sınırları da aşıyor.

2000 dolara koleksiyonluk World of Warcraft sattı
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 16:05
Kalan Karakter : 300 Gönder
2000 dolara koleksiyonluk World of Warcraft sattı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×