2005 All Star'ı Oylayın!

Erdem Maşlak
Erdem Maşlak 3.06.2010 - 12:31
2005 All Star'ı Oylayın!
Önümüzdeki yıl 20 Şubat tarihinde Denver'da yapılacak olan 2005 NBA All-Star maçının oyuncu oylamaları başladı. Üstelik bu yıl NBA'deki oyuncu sayımızın 3'e çıkmasından olsa gerek NBA yöneticileri oylama ekranına Türkçe dil desteğini de kazandırmışlar. NBA.com'un ana sayfasındaki linke tıklayarak açılacak ekranda "Şimdi oy ver" seçeneğini tıkladıktan sonra oyuncu seçme ekranında istediğiniz oyuncuları seçebileceğiniz gibi, haberin sonundaki linke tıklayarak da hiç uğraşmadan seleksiyon ekranını açabilirsiniz. Doğu'dan ve Batıdan 2'şer forvet, 2'şer oyun kurucu ve 1'er pivot seçerek yaptığınız oylamada eğer istediğiniz oyuncuyu göremezseniz en alttaki açılan kutudan da istediğiniz oyuncuyu seçebilirsiniz. Tabi bu noktada temsilcilerimizi de unutmamanızı hatırlatmama gerek yok galiba. Her şey size bağlı, o yüzden oyunuzu şimdi verin! http://www.nba.com/allstar2005/asb/tur/ballot.html
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 17.05.2022 17:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
2005 All Star'ı Oylayın!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×