1/28

2006'nın En İyi Oyunları

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
2006'nın en iyi oyunlarını sizler için seçtik!
Yılın sonu geldi, artık bir muhasebe yapma zamanıdır. Yeni yılın ilk günleri, geçen yılın oyunlarını toplayıp size hatırlatmamız için çok güzel bir fırsat. Pek çok oyun oynadık ve kimini göklere çıkarırken, kimisini yerin dibine soktuk. En nihayetinde inceleme yazılarımız içerisinde bahsettiklerimizin hepsi kendi fikirlerimizdi. Ama olayı biraz daha derinlemesine irdelediğimizde oyunlara hak ettiği puanları doğru verme hususunda pek de yanıldığımızı söyleyemeyiz. Yeni yılın bu ilk ayı bizce 2006’nın en iyileri olduğunu düşündüğümüz oyunlardan bahsetmek için yerinde bir zaman olacaktı. Az önce de dediğimiz gibi; nasıl incelediğimiz oyunlara ait fikirlerimiz kendimize aitse, en iyilere ait listemiz ve verdiğimiz ödüller de aynı şekilde bizim fikirlerimizden oluşuyor. Diğer türlü bakarsak, hiç kimsenin fikri birbiriyle aynı olmayacağı için bunu belirlemek asla mümkün olmazdı. Her neyse. Kuru kuruya listeleyip geçiştirmek de olmayacağı için bu oyunları size hatırlataraktan geniş bir rehber hazırlama yoluna gittik. İşte bizce koca bir yılın oyun dünyasındaki efendileri!

Yılın Oyunu Kategorileri

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×