1/28

2006'nın En İyi Oyunları

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
2006'nın en iyi oyunlarını sizler için seçtik!
Yılın sonu geldi, artık bir muhasebe yapma zamanıdır. Yeni yılın ilk günleri, geçen yılın oyunlarını toplayıp size hatırlatmamız için çok güzel bir fırsat. Pek çok oyun oynadık ve kimini göklere çıkarırken, kimisini yerin dibine soktuk. En nihayetinde inceleme yazılarımız içerisinde bahsettiklerimizin hepsi kendi fikirlerimizdi. Ama olayı biraz daha derinlemesine irdelediğimizde oyunlara hak ettiği puanları doğru verme hususunda pek de yanıldığımızı söyleyemeyiz. Yeni yılın bu ilk ayı bizce 2006’nın en iyileri olduğunu düşündüğümüz oyunlardan bahsetmek için yerinde bir zaman olacaktı. Az önce de dediğimiz gibi; nasıl incelediğimiz oyunlara ait fikirlerimiz kendimize aitse, en iyilere ait listemiz ve verdiğimiz ödüller de aynı şekilde bizim fikirlerimizden oluşuyor. Diğer türlü bakarsak, hiç kimsenin fikri birbiriyle aynı olmayacağı için bunu belirlemek asla mümkün olmazdı. Her neyse. Kuru kuruya listeleyip geçiştirmek de olmayacağı için bu oyunları size hatırlataraktan geniş bir rehber hazırlama yoluna gittik. İşte bizce koca bir yılın oyun dünyasındaki efendileri!

Yılın Oyunu Kategorileri

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×